Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Дитячі ланцюжки

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Дитячі ланцюжки в Imperia Zolota

Якими б технологічними і сучасними ми не були, символіка для дітей залишається важливим супроводом наших буднів. Перші асоціації з тепленькою крихіткою викликають в пам'яті фото чарівних оченяток малюка з мерехтливим хрестиком. Ланцюжок для новонародженого — запит не з простих для дбайливих новоспечених хресних і батьків. Тут наші інтереси збігаються. Imperia Zolota точно знає, що значить безпечний якісний дитячий ланцюжок для хрестика. Інтернет-магазин — це компетентна підказка з пошуку добротного виробу, крім економії часу і коштів. При покупці прикраси онлайн, вона найчастіше має вартість трохи нижче, ніж в салоні або шоу-румі.

Ланцюжок для дітей. Як вибирати?

Почнемо з задачі. Вірніше, з віку дитини. Підлітки — досить вимогливі і обізнані в питаннях моди. І юні дівчата, і хлопці у віці 9-14 років, згідно з відгуками, вибирають саме срібні ланцюжки для дітей в каталозі. Довжина виробу в цій категорії буде близько 45 см, якщо це стандартний аксесуар, і близько 60 см, якщо на ланцюжку буде якийсь тематичний кулон, наприклад, з рокерською символікою.


Ланцюжок для хрестика дитині, яка купується до таїнства Хрещення, як правило, золотий. Благородний метал на такому заході  — традиція, що вже давно усталена. Класичне жовте золото безпечно з точки зору здоров'я, не викликає небажаних реакцій на ніжній шкірі. Розмір ланцюжка для дитини в такому випадку 30-35 см.


Завдання номер два, це вимога до міцності моделі. Купити дитячий ланцюжок хорошої якості, значить вкласти ресурс, не хотілося б стати частим відвідувачем ювелірної майстерні для його ремонту. Дитячі ланцюжки для хрещення, однозначно повинні бути міцними. Але як це поєднати з безпекою? Майстри ювелірної справи подбали про це і зняли всі батьківські сумніви правильною застібкою на прикрасах. Саме вона відповідає в аксесуарах за безпечні вироби для дитини будь-якого віку. У застібці на пропозиціях для дітей повинен бути специфічний розріз на кільці. Якщо зачіпка і станеться, застібка вільно розігнеться, не завдавши шкоди.


Якщо купуючи ланцюжок, ви знаєте наперед, що вона передбачається для хрестика, непогано врахувати вагу і того, і іншого аксесуара. Бажана маса ланцюжка для натільного хреста, кулона, підвіски — вдвічі більше самого підвісу. Тоді буде витриманий ювелірний баланс.

Види замків і плетіння дитячих ланцюжків

З усіх видів замків, майстри рекомендують покупцям ланцюжків три основних типи фіксаторів.


  • Шпрінгельний замок. Колечко з пружинкою. Розміщується найчастіше на тонких виробах. Абсолютно невагомий і міцний. Час від часу шпрінгельний замок має сенс оглядати. Перетирається він нечасто, але несподівано з-за своєї малої маси.


  • Карабін. Надійний механізм, який розміщується на великій кількості пропозицій. Являє собою петельку з рухливою скобою. Карабін, крім міцності, має незаперечну додаткову перевагу. Його дуже легко розстібати і застібати. Коли малюк підросте, він буде справлятися з цим завданням без допомоги сторонніх.


  • Гачок. Проста конструкція посилюється натяжінням. На вигляд він може не вселяти довіри внаслідок простоти. Але це оманливе враження. Щоб гачок вискочив з петельки випадково, потрібно докласти зусилля.


Плетіння, головна особливість, що відрізняє різновиди ланцюжків, яка власне відповідає за зовнішній вигляд кожного окремого аксесуара, існує в кількох десятках видів. Серед них є складні, ручні, машинні види плетіння. Які з них оптимальні для рішень, що підбираються дітям?


  • Класичний Бісмарк. Відомий в Україні тип виття ланцюжків підходить діткам: міцне плетіння і виглядає красиво, і гарантія того, що аксесуар буде довго носитися. У цієї техніки є маса підвидів, які передбачають з'єднання ланок в кілька рядів, досить щільне прилягання один до одного або розташування ланок на невеликій відстані.


  • Снейк відноситься до панцирного подвійного плетіння. Ланки тут будуть гладкими і щільно прилягати один до одного. Плетіння Снейк рекомендовано для комбінації з кулоном, хрестиком, ладанкою, в тому числі і для малюків.


  • Якірне плетіння вміє крім усього, виглядати ніжним. У подвійних варіантах виття, можлива інтерпретація квіткового орнаменту, повітряний і об'ємний зовнішній вигляд.

Як купити дитячий ланцюжок?

Замовлення і оплата прикраси для дітей на сайті Imperia Zolota — це проста приємна процедура. Купити ланцюжок можна перебуваючи в будь-якому місті країни, доставка з Києва займає мінімум часу.

показати повністю