Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Дитячі срібні ланцюжки

Срібний ланцюжок

875 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП082.2с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 4.12г
Срібний ланцюжок

614 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП082.1с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 2.89г
Срібний ланцюжок

695 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП093.2с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 3.27г
Срібний ланцюжок

465 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП093.1с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 2.19г
Срібний ланцюжок

948 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП082.3с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 4.46г
{ocdw_form_builder_1}

Срібні ланцюжки для дітей в Imperia Zolota

Дорогоцінний метал, як і інші атрибути природи, які поруч з людиною не одну тисячу років, звична справа навіть для малюків з перших днів життя. Уміння перетворювати дари природи в корисні і красиві речі проявляється в ніжних і функціональних прикрасах, якими ми знаменуємо свята нашого життя і пам'ятні дати. Купити дитячий срібний ланцюжок стає вибором покупців Imperia Zolota все частіше через особливості білого металу.

Це антибактеріальні захисні властивості, які не дивлячись на помірну вартість срібла роблять його особливим металом. Гнучкість і плавкість демократичного Аргентуму дозволяють втілити у виробі витончений дизайн, надаючи прикрасам неповторний почерк.

Срібний ланцюжок дитині. Як вибрати прикрасу

Варто звернути увагу на плетіння в аксесуарі. Саме воно формує зовнішній вигляд пропозиції в каталозі і привертає увагу та симпатії. Від нього також безпосередньо залежить ціна дитячих срібних ланцюжків і їх міцність. Машинне, ручне, складне і просте, плетіння до того ж має відповідати безпеці виробу будь-то для крихітного непосиди або для рухомого підлітка. З них не виділяють саме категорії для дітей, але є певні види, що найбільш часто використовуються. Для тонкої шкіри немовляти, на думку майстрів, найбільше підходять три основні напрямки.

  • Бісмарк. Найнадійніше плетіння, щільне і елегантне, що встигло за роки існування стати класичним. Найкрасивіше в такій техніці виглядає дитячий срібний ланцюжок без кулона або хрестика. З візерунком, який створюється при Бісмарку, ланцюг виглядає, як самодостатня прикраса, що не потребує доповнення.

  • Якірне. Міцне і довговічне плетіння засноване на розташуванні ланок під прямим кутом. Вважається старовинним простим і нехитрим плетінням, створеним ще в ті далекі часи, коли все, що з'являлося було зроблено на совість. Така техніка — відмінна основа для хрестика, ладанки або кулона. Простота виття не відвертає погляд від основного героя, зберігаючи функціональне навантаження на виріб.

  • Панцирне плетіння. У цієї техніки багато підвидів: Рембо, Нонна і інші відносяться до неї. Прикраса, створена в цій техніці, буде легкою і мати високу якість, тому що ланки з'єднані за принципом кольчуги.

Вік має значення

В основному тому, що підліток 9-14 років зможе впоратися із застібкою самостійно. Зовсім крихітний малюк властивостей, що відповідають за таке в замку не потребує. А фіксатор, в будь-якому випадку, важливий критерій для вибору добротного примірника. Замок на ланцюжку визначає і міцність аксесуара, і його безпеку.

Найстійкішим і зручним заведено вважати два типи фіксаторів, які найчастіше встановлюються на дитячі срібні ланцюжки.

  • Карабін. Якщо володар моделі підліток, можливо він і сам впорається з такою застібкою, якщо це дозволяє довжина виробу. Важіль карабіна міцний і може виглядати в декількох інтерпретаціях. Круглий, овальний, його в просторіччі називають крабиком або лобстером. Такі моделі застібки ставляться на масивні ланцюги, і особливо, якщо передбачається хрест, ладанка або підвіс. Карабін все витримає.

  • Шпрінгельний замок. Напевно ви бачили на фото прикрас цю круглу застібку. Її пристрій заснований на принципі пружинки. Така застібка невагома і встановлюється на найтонші моделі, які не обтяжують екземпляр. Досить надійна, але не на сто відсотків. Внаслідок невеликої ваги може з часом зажадати до себе уваги. Якщо час від часу влаштовувати «техогляд» в ювелірній майстерні, то все буде в порядку.

Важливо, щоб срібний ланцюжок для дитини був оснащений замочком, де присутнє кільце, що має спеціальний розріз. Це гарантія того, що при різкому ривку замочок розігнеться і не завдасть шкоди шкірі дитини.

Довжина виробу також визначається виходячи з вікового параметра. Підлітки молодшого віку цілком можуть носити срібний ланцюжок для дітей розміром в 60 см, якщо мають намір носити виріб поверх одягу. Зараз такий формат в тренді, особливо з тематичними кулонами. Малюкам, як видно з відгуків, найбільше підходять ланцюжки довжиною близько 30 см.

Як купити срібні ланцюжки для дітей онлайн

Гарантія на прикраси, куплені в Imperia Zolota поширюється на всі вироби, в тому числі придбані в інтернет-магазині. Всі документи, які стосуються угоди, гість отримує доставкою разом зі стильно упакованим придбанням. Доставка з Києва по Україні займає пару робочих днів.

показати повністю