Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Ювелірні прикраси зі смарагдом

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Прикраси з смарагдами.

Інтернет-магазин елітних ювелірних виробів зі срібла і золота пропонує прикраси зі смарагдами. Це відмінний подарунок як для жінок, так і для чоловіків різного віку. Наприклад, перстень з смарагдом - давно відомий як фамільний талісман. Дарувати перстень або інші вироби із смарагдами, наприклад, браслети, сережки, з часів давньої Еллади означало визнання в вірності і відданості: сталість кольору була символом сталості почуттів.

Римляни цінували його здатність повертати ясність погляду і думки. Вважається, що смарагд приносить благоденство людям, вчинками яких керують добрі помисли; дарує глибокий оздоровлюючий сон і відновлює сили. У давнину словом «смарагд» часто називали яшму і сапфіри, вкладаючи в це слово загальне поняття «дорогоцінний». Серед кольорових каменів смарагд популярний нарівні з рубіном і сапфіром, а вироби відрізняються вишуканістю, красою. Вони ідеально пасуватимуть до весільного вбрання та ділового стилю в одязі.

Коли вперше були відкриті смарагди?

Перші смарагдові копальні були відкриті на березі Червоного моря під час правління Клеопатри, великої шанувальниці зеленого каменя. У XVI столітті історія смарагдів затьмарилася насильством, коли конкістадори розграбували скарби інків. Інкрустовані ювелірні прикраси змусили жадібних іспанців кинутися на пошуки родовищ, Південна Америка відкрила свої рудники і наситила європейську еліту благородним каменем.

Природний смарагд можна було б вважати міцним каменем, але місця сторонніх включень уразливі для тріщин. Тому найбільш цінними вважаються не дуже великі мінерали, що відрізняються найбільшою чистотою. Тільки справжні професіонали, які вміють бачити камінь наскрізь, беруться за його обробку і отримують просто шикарні ювелірні вироби гідні королів. Упродовж віків вироблена оптимальна форма «смарагдового огранювання», що знижує механічну напругу матеріалу. Від сколювання оберігають невеликі межі на кутах. Методом кабошон обробляють зразки більш низької якості. Такі камінці не огранюються, а шліфуються, в результаті їх поверхня опукла і гладка.

Також на ціну впливає інтенсивність зеленого кольору, а жовті і сині відтінки знижують вартість смарагду і вироби з цього дорогоцінного каменю. Природні смарагди зараз можна побачити тільки в колекціях, але синтезований камінь можна відрізнити їх лише за включеннями, можливим виключно в натуральних мінералах.

Магічні властивості каменів

Коштовне каміння приємне на дотик і має привабливий зовнішній вигляд. Навіть серед такого великого розмаїття символів і оберегів в сучасному світі воно займає почесне місце і завойовує все більшу популярність. Кожен колір коштовного каменю символізує якусь внутрішню якість свого володаря. Ще з давніх часів вважалося, що вони впливають на органи людини, які мають такий же відтінок. Наприклад, смарагд допомагав з лікуванням різних захворювань очей, а рубін - зціляв і очищав кров.

Золотий перстень з смарагдом, вірили люди, оберігає від демонічних сил і недобрих людей. Народженим під знаком Рака краще поєднувати його зі сріблом, а носити на лівому мізинці. Цей камінь з тих, що стають фамільною реліквією; з покоління в покоління магічні властивості смарагду стають все сильніше.

З нами вигідно співпрацювати, так як:

  1. В каталозі інтернет-магазину великий вибір виробів у сріблі, жовтому і білому золоті. Серед різних варіантів завжди можна підібрати як комплекти, так і окремі аксесуари.
  2. Допоможемо підібрати камінь під колір очей, врахуємо ваші побажання.
  3. Консультуємо, допомагаємо з оформленням замовлення.
  4. Здійснюємо доставку в будь-який регіон України обраним вами перевізником.

Запропонованими прикрасами можна пишатися. У нашому ювелірному інтернет-магазині вам завжди раді!

показати повністю