Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Жіночі срібні каблучки

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Жіночі срібні каблучки в Imperia Zolota

Простий і стриманий блиск цих виробів припадає до душі й строгим бізнес-вумен, і юним дівчатам. Воля і майстерність ювелірів здатні перетворити дорогі дари землі в ще більш цінні й бездоганні. Жіночі кільця зі срібла обворожують навіть на фото. Нинішні прикраси на пальці з цього металу модні та популярні. Їх присутність на руках модниць фіксують камери, як свідоцтво розбірливості в трендах. А є шанувальниці срібла, що не змінюють прикрасам з нього, всупереч моді.

Види срібних каблучок

Асортимент моделей, які демонструє каталог інтернет-магазину, наповнений великою кількістю різних пропозицій.


  • Традиційна класика — вибір жінок, що віддають перевагу мінімалізму. Екологічний, простий, такий популярний сьогодні спосіб життя, в якому немає місця складним хитромудрим лініям, відображується в ювелірних рішеннях, що стають надбаннями таких представниць жіночої статі. Це моделі з плаского металу, максимум, з лаконічними вставками, які викликають прихильність до себе неймовірною чистотою. Молоді дівчата і дівчатка підлітки вибирають срібло за здатність лише злегка відтінити свіжість легкими нотками, що не обтяжує колорит молодості.


  • Складні багатоскладові каблучки — перевага яскравих і харизматичних особистостей. У таких прикрасах присутні фантазійні мотиви, незвичайні елементи. Стильні срібні жіночі кільця улюблені жінками, що підтримують тренди еко дизайну. У них часто зустрічаються анімалістичні та рослинні принти, що вимагають ажурних компонентів і складних вставок. Подібні рішення, всупереч тому, що спочатку були продиктовані короткочасними тенденціями моди, нерідко надовго затримуються в топах попиту, як красиві каблучки у вигляді корони.


  • Фалангові каблучки. І тонкі, і масивні на весь палець, вони підкорили серця жінок в Україні. Елегантний стильний варіант для вечірнього виходу у світ, з друзями та на важливі яскраві заходи. Тендітні срібні каблучки для жінок на різні фаланги полюбилися нам з 2013 року з легкої руки креативного модного дому «Balenciaga». Крихітні свідоцтва про знання трендів носяться в самих різних варіаціях і комплектах.


Жіночі срібні каблучки, представлені в Imperia Zolota, мають тонке покриття родію. Нанесення на зразок під час виробництва такого покриття надійно оберігає модель від подряпин і передчасного потемніння. Куплені вироби довгі роки будуть зберігати первозданний блиск, їх можна передати дітям і подарувати близьким людям. Дизайн і запити можуть змінюватися. Але традиції зберігати колекцію коштовностей, щоб передати її дочці, живуть в нас з незапам'ятних часів, надаючи сил і покращуючи настрій.

У чому секрет привабливості срібла

Купити жіночий срібний перстень — означає не просто придбати чергову симпатичну дрібничку. Особливі властивості сплаву відомі з давніх-давен. Можливо, зараз вони призабуті, але це не применшує їх можливостей. Старовинний звичай передавати кухонне начиння, зроблене зі срібла, як придане на весіллі дочці, пов'язаний не тільки з демонстрацією матеріального добробуту сім'ї. Срібло володіє антибактеріальними властивостями. Старші знали про це, передавали це знання дітям.


Більш того, жінки, які віддають перевагу срібним прикрасам, підтверджують думки фахівців про дивовижність пластичного металу.

  • Срібло розвиває інтуїцію.

  • Сплав реагує на стан здоров'я власника. Темніє або, навпаки, блищить яскравіше, в залежності від самопочуття людини.

  • Омолоджує носія, як вважають прихильники нетрадиційної медицини.


Срібна каблучка, незалежно від її здібностей — це дорогий серцю подарунок на заручини й день народження. Ідеальне рішення для презенту дитині та колезі по роботі. Але чи варто шукати привід для того, щоб зробити ювелірний подарунок? Подивіться пропозиції на сайті, серед яких є досить недорогі моделі, подивіться розміри та вартість, почитайте відгуки. До уваги гостей кільця, які мають 925 пробу, стерлінговий сплав, що є світовим стандартом. Саме такий метал відмінно витримує різноманітний механічний вплив і окислення. Якщо ваше місто — Київ, придбання буде у вас вже протягом одного двох робочих днів. Доставка працює бездоганно і буде безкоштовною при покупці на суму від 2000 грн.

З чим носити срібні кільця

З усіх моделей, про які варто замислитися жінці, тільки обручки та каблучки на заручини вимагають лаконічності та певних моментів в способі носіння. В інших випадках, жінка вільна комбінувати прикраси, орієнтуючись лише на власний смак, бажання, і можливо, трішки на сьогоднішні тенденції в моді.


Наприклад, досить актуально сьогодні надягати срібло на великий палець руки. Такий незвичайний підхід додає вишуканості та креативності. Ще одне віяння — носити відразу багато кілець. Відносно ж рівноваги одягу з прикрасами, у нас тільки хороші новини. Тому що просте і лаконічне срібло гармонійно поєднується практично з усіма образами й напрямками стилістики.

показати повністю