Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Браслети

Золотий браслет

11356 грн 22712 грн

Золотий браслет

19448 грн 38896 грн

Золотий браслет

12002 грн 24004 грн

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Браслети в Imperia Zolota

У категорії «бажаний подарунок» вони зайняли міцну позицію. Це прикраса лаконічна, компактна, але завжди видима для власника і оточення. Ювелірні браслети мають свою певну історію, відому людині ще з Давнього Єгипту. Неважливо, скільки років вони вже з нами: в усі часи браслети були частиною зовнішнього вигляду, образу і сигналом про приналежність до якогось кола. Їх можуть носити з різною метою: щоб підкреслити статус, нагадувати щось важливе собі періодично, енергетично захистити вразливі ніжні зап'ястя. Але в будь-якому випадку, він багато що може розповісти про свого володаря.

Каталог браслетів. Який вибрати?

Дві великі категорії поділили всі наявні браслети в інтернет-магазині. 

Це м'які і жорсткі моделі по конструкції. Тут покупець може визначитися тільки самостійно, виходячи з вимог зручності та комфорту.


Жорсткі екземпляри виглядають більш переконливо і навдивовижу, вони підходять для демонстрації драматичного стилю в жіночих образах і поважності в чоловічих. Конструкція таких рішень — це негнучкі, нероз'ємні або моделі, що замикають зап'ясті лише на три чверті.


 • Пружні. Пропозиції у вигляді пружного гнучкого витка. Може огинати руку подвійним обертом.


 • Шарнірні. Прикраса, що становить собою дві половинки, що з'єднуються шарніром, і збираються в браслет.


 • Замкнені. Нероз'ємні моделі-обручі у вигляді суцільного обідка.


 • Манжета. Може бути шарнірним або замкнутим по конструкції, але завжди широкий і ефектний.


Зовнішня сторона таких браслетів дозволяє багатий дизайн і вибір технік для його здійснення. Дизайнери використовують для декору жорстких браслетів емалювання, чорніння, матування, пишну інкрустацію дорогоцінним самоцвітами.


М'які моделі, ніжні і хвилясті, пропозиції, які легко змінюють форму, завдяки чому створюють на кисті мінливе сяйво.


 • Ланцюжок. Багатство вибору благородних металів вивели такий браслет на перші позиції в Україні, зробивши його класичним аксесуаром.


 • Складові рішення. До основи, найчастіше зробленої ланцюжком, кріпляться намистини, підвіски та інші елементи декору. Іноді їх можна знімати і додавати, а іноді вони зафіксовані.

З якого металу замовити браслет?

Якщо знати особливості матеріалів, з яких створюються прикраси, зробити вибір і купити браслет в Києві можна без особливих проблем і досить швидко. Асортимент моделей так багатий, все пропозиції на фото бездоганні, як вибрати?


 • Жовте золото 585 проби — безпрограшний варіант. Міцний матеріал, який відмінно носиться, популярний, бо гармонує з іншими прикрасами.


 • Біле золото. Покрите родієм, воно ще більш захищене від подряпин і потертостей. Хороший варіант такого виконання для ділових образів, для молодих демократичних людей, що шукають нових ідей.


 • Червоне золото. Ніжний відблиск такого матеріалу відтіняє смагляві руки і має м'яке світіння. Ювеліри вважають його міцним і привабливим.


 • Лимонне золото. Незрівнянний ніжний браслет з лимонного золота буде добре підкреслювати світлу шкіру і очі блондинок.


 • Срібло. Підходить чоловікам, жінкам і підліткам. Дозволяє виконати багато незвичайних технік в дизайні.

Як купити хороший браслет?

Головне в браслеті, як кажуть відгуки, це міцність, а не тільки статусність і вишуканість. За цей критерій відповідають два важливих моменти в виробі. І якщо ви підходите до вибору з практичного боку, то ціна браслета повинна співвідноситися з наступними характеристиками. Це плетіння і застібка. До речі, крім дорогоцінних вставок, на вартість пропозиції безпосередньо впливає його плетіння.


 • Застібка — гарантія міцної надійної прикраси. Є перелік особливо поширених і прийнятих для браслетів механізмів.


 • Карабінний замок. Петля зі скобою вважається найкращим замком. По-перше, він ремонтується, це вже хороші новини. По-друге, його досить зручно застебнути самостійно.


 • Шпрінгельний. Давно використовується, знайомий фіксатор. Встановлюється на м'які тонкі браслети. Основний принцип роботи — пружинка. Механізм практично невагомий через маленьку масу. Для повного комфорту власника, він потребує регулярного огляду ювеліра.


 • Замок-пряжка — шарнірний пристрій з засувкою, що складається навпіл. Такий механізм фіксується відразу в декількох місцях.


Чи можлива безпечна покупка онлайн, що радуватиме довгі роки? На відміну від звичних поїздок по місту, такий спосіб береже час і нерви. Вибір можна робити нескінченно довго, розглядаючи позиції на сайті Imperia Zolota, а саме замовлення і покупка оформлюється за пару хвилин. У питаннях, де потрібна консультація компетентного співробітника, допомагає розібратися менеджер магазину в телефонному режимі. Купування онлайн захищено законодавством також, як і покупка в салоні. Доставкою покупець отримує стильно упаковану коробочку з браслетом і биркою, а також чек і сертифікат, якщо є дорогоцінна вставка.

показати повністю