Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Жіночі персні

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Жіночі персні в Imperia Zolota

Незвичайні та стандартні, традиційні та абсолютно несподівані, персні настільки звичні Україні, що ми вже й не згадаємо, звідки взялася на них традиція. Каблучка здатна акуратно внести акцент, залишити невловимий філігранний шлейф харизми та шарму, не змінюючи єдиної структури стилю. А вже про те, що в наш стрімкий час дами поєднують разом до десятка ролей в день, і говорити не доводиться. Тільки аксесуари та рятують. Часу між зустрічами — робочою та романтичною, залишається буквально на те, щоб заскочивши додому, змінити сумочки та прикраси.


У плані різноманітності та універсальності жіночий перстень — майстер перевтілень. Досить масивний, щоб бути поміченим, при цьому якщо потрібно, стриманий по ситуації. Як вибрати в такому різноманітті пропозицій?

Які є жіночі персні в каталозі Imperia Zolota

Серед напрямків дизайну в перснях сьогодні можна і розгубитися, так їх багато.

Відрізняються стилі між собою в першу чергу призначенням і завданням, посланням, яке отримує з його допомогою світ.


  • Класичний мінімалізм. Стримані, але красномовні вироби більш ніж в тренді. Їх поєднання з будь-якими луками і ситуаціями підкуповує. І в обставинах бізнес-зустрічей і в більш розслаблених ситуаціях рішення з одним, але винятковим каменем, прикрасить образ.


  • Міський стиль, який транслюють певні жіночі каблучки-персні, представлені в інтернет-магазині, максимально зручні. При цьому в декорі панує незалежність і невимушеність. Вставки тут бувають не так яскраво вираженими, але кристалів може кілька, і різних.


  • Анімалістичні, рослинна тема. Популярний напрямок кілець сьогодні. Модні еко принти, як з каменями, так і без, представлені в перснях витончено, що також дозволяє їх включати в сети одягу, заздалегідь продумуючи наряд.


  • Етнічні принти, як і візерунки рослинних мотивів нерідко обирають молоді дівчата, дівчатка підлітки. Акуратна каблучка в такому дизайні абсолютно не ускладнює образ.


  • Релігійна символіка, як свідчать відгуки, частий гість в скриньках з коштовностями. Такий перстень також завжди в моді, не прив'язаний до примхливих трендів і часто передається у спадок.

Як вибрати жіночий перстень?

При покупці прикраси, після того, як приходить розуміння, чого хочеться від виробів, можна звернути увагу на такі характеристики каблучки


  • Розмір. Зорієнтуватися з цим параметром неважко. Для вірного визначення параметра можна використовувати ті прикраси, які вже є в скриньці. Якщо такий спосіб недоступний, то діаметр пальчика, зафіксований лінійкою, сантиметровою стрічкою, потрібно ввести у вікно на сайті там, де розміщується фото і ціна виробу.


  • Матеріал, з якого виконано каблучку. Найпоширеніша, обрана гостями Imperia Zolota проба, 585. Благородний метал з такою пробою відмінно показує себе в повсякденному носінні.


  • Чистота мінералів, якщо вставка в персні передбачає дорогоцінні кристали. Чим цей критерій вище, тим вище вартість.


  • Походження вставки. Породисті діаманти, пронизливі смарагди, вогняні рубіни і скромні фіаніти іноді грають головну роль в каблучці або є сусідами між собою, затишно розташувавшись в візерунку.


Персні, що демонструються в інтернет-магазині, відрізняються за видом. Мистецтво ювелірів розвивається динамічно. Віртуозність полягає в тому, щоб поєднати класичні правила та інноваційні техніки. Персні, що з'являються на ювелірному ринку сьогодні, мають квадратне, кругле, прямокутне і фантазійне оформлення.


Багато в чому, вибір тут створюється на основі форми руки власниці. На довгих пальчиках красиві всі види кілець, хіба що крім дуже масивних. Тонкими витонченими перснями може бути прикрашений мізинець, а в деяких випадках, і великі пальці. Квадратний і прямокутний формат каблучок ідеальні, коли є бажання зробити руку візуально більш тендітною.

Як купити жіночий перстень онлайн?

Покупки в інтернеті економлять дорогоцінний час і дають доступ до величезного асортименту. Після того як замовлення зроблено та уточнені всі деталі покупки, проходить не більше трьох днів і замовлення потрапляє в руки законного власника. Якщо мова йде про Київ, то набагато швидше. Всі необхідні документи, сертифікати і бирка, разом з чеком передаються покупцеві.


Сумніваєтеся в рішенні і не можете вибрати, який саме каблучку гідний стати вашим? Протягом двох тижнів можна буде зробити обмін або повернення. Персні для жінок, з камінням і без вставок — ефектний спосіб створити настрій свята незалежно від дати.

показати повністю