Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Обмін та повернення прикрас в Imperia Zolota

ОБМІН та ПОВЕРНЕННЯ ПРИКРАС. Умови.

Дорогі наші клієнти, хоча за законодавством повернення і обмін ювелірних виробів неможливий, але через лояльність до вас, ми готові піти на цей крок.

Наприклад: у разі придбання помилкового розміру, ви можете зробити повернення даної прикраси, обмінявши її на іншу потрібного розмір.

Протягом 14 днів з дня придбання, у покупця є можливість обміняти куплений в нас ювелірний виріб, на виріб аналогічної якості при дотриманні наступних умов:
  • з часу покупки не пройшло 14 днів;
  • виріб не має ознак використання і механічних пошкоджень;
  • бирка і пломба повинні бути цілі, без пошкоджень;
  • товарний чек повинен додаватися до виробу (на ньому вказана дата покупки);
  • вартість обраного на обмін виробу, бажано повинна бути не менше вартості купленого, так як різниця по ціні не повертається покупцеві (якщо ж виріб буде дорожче, тоді покупцеві необхідно буде сплатити решту суми);
  • прикраси з натуральними каменями, з напівдорогоцінним камінням, з нано камінням, діамантами та перлами обміну та поверненню не підлягають.
Якщо зазначені вище умови не дотримані, то обмін неможливий.

* у виняткових випадках, ми залишаємо за собою право на проведення експертної оцінки ювелірного виробу, протягом 14-30 днів після звернення клієнта, та відправки нам виробу.

Обмін проводитися тільки в наших фірмових магазинах Imperia Zolota, там, де було придбано ювелірну прикрасу, або через інтернет магазин, якщо замовляли в інтернет магазині. Адреси магазинів, можете знайти на сторінці КОНТАКТІВ .

З усіх питань, щодо повернення-обміну, звертайтеся за телефонами інтернет магазину, консультанти допоможуть вирішити виниклі питання.

====

(050) 472-95-82  (063) 851-14-04  (068) 823-71-07