Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Каблучки з гранатом

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Каблучки з гранатами в Imperia Zolota

Кристал фараонів — ні більше, ні менше. Вогненно-червоні дрібнозернисті камені вважаються в народі знаком любові і бажання. Вибираючи вставку з усього великого каталогу, йому віддасть перевагу впевнена пристрасна людина, який залишатися в тіні подій не побажає. Зернисті переливи каменю здатні заворожити, особливо, коли кристал розташовується на руках темпераментних людей. Як правило, ювеліри розташовують чуттєвий гранат як центральний камінь. Бути номером один так підходить і мінералу, і його власнику.


Чи варто зупиняти свій вибір на каблучці з гранатом? Безумовно, якщо ви не проти компанії знатних осіб, перших осіб в державі та фараонів. Перемістившись з тронів і заповітних скринь минулого в повсякденне життя людей, гранат залишився приналежністю імпозантних чоловіків і чутливих жінок.

Як носити каблучку з гранатами

Насичені темно-червоні відтінки в природі трапляються не так вже й часто. І якщо вже в ваших руках виявляються ці фантастичні кристали, вони демонструють потенціал іскристих граней з повною віддачею. При різному освітленні колір перетікає з одного стану в інший: світло-червоний, винний, бордовий, чорний. Як не любити гранат за його властивості мінливим жінкам? Все що завгодно здатне змінити їм настрій. Чуйний гранат здатний також змінювати глибину, що не набридаючи власниці постійністю кольору.


  • Ділові чоловіки купують і з задоволенням носять виріб з гранатом, тому що він яскравий, але солідний. Це може бути перстень, де гранат виконує соло.


  • Молоді дівчата, щоб не погіршити образ, вільні вибирати гранат або розсип декількох відразу, в оправі з білого металу.


  • Брюнетки завдяки тандему золота і граната ідеально відтіняють темне волосся.


Перевага винних каменів в їх гармонійному поєднанні з різними металами й самоцвітами.


  • Класичне жовте золото 585 проби навіть на фото підкорює відчуттям спокою і достатності. Це найбільш звичний союз каменю і металу. Доречна така каблучка з натуральним гранатом і в повсякденному побутовому житті, і в коктейльному елегантному вбранні.


  • Біле ніжне золото пом'якшує насиченість мінералу і підходить до світлої шкіри й очей. Вибір жінок різного віку з холодним цвітотипом.


  • Червоне, лимонне золото з самоцвітами — фантазійне втілення творчих вишукувань дизайнерів, здатне найдемократичніший наряд перетворити в один момент у вечірній і елегантний образ.

Які є каблучки з гранатом в нашому інтернет-магазині

Вибирати ту прикрасу, яка стане улюбленою на довгі роки — завдання відповідальне. Особливо, якщо мова йде про подарунок для дорогої людини. Відкрийте каталог, розгляньте фото, гранат це той самий варіант, який поспіх не любить, до нього слід бути готовим. В яких виробах він служить вставкою?


  • Коктейльний екземпляр. Вагома і значуща, вона є акцентною, що доповнює образ завершальним штрихом. Червоний кристал виконує соло в такій моделі.


  • Перстень печатка. Точне акуратне вкраплення маленького червоного мінералу доволі доречно і в чоловічій, і в жіночій категорії перснів. Як свідчить історія, подібні печатки фігурували в ті часи, коли каблучками запечатували листи й запевняли документи.


  • Фантазійні. Рішення для сміливих і зухвалих, що мають, що сказати цьому світу. Яскравий декор безперечно для цього найкращий варіант. Каблучка з каменем гранат в цій категорії завжди має цілком виправдану вартість, тому що незабутня.


  • Вензелі. Ніжні ажурні сплетення ниток золота, срібла і платини й розсип коштовностей: діамантів, смарагдів.

Як купити каблучку з гранатом в Києві

Вартість всіх ювелірних рішень з цим дивовижним кристалом різна. Цінні колекційні екземпляри в категорії даних напівкоштовних кристалів можуть змагатися з кристалами першого рівня. Рідкісні мандаринові екземпляри, наприклад, коштують більше, ніж діаманти. Каратність, чистота має велике значення, коли формується ціна.


Краще рішення, вибрати каблучку з гранатом, які мають оптимальну вартість, це проконсультуватися з менеджером магазину. Консультант прокоментує відтінок і каратності мінералу, уточнить переваги певного типу інкрустації: доріжка або моно мінерал. Як показують відгуки, підказки та уточнювальні питання менеджера сильно допомагають зрозуміти свої бажання і купити правильний виріб. Каблучка з гранатом буде в ваших руках вже через два дні з моменту обговорення замовлення. Доставка бездоганно працює по всій Україні.

показати повністю