Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Про магазин

Imperia Zolota

Коли говориш на мові прикрас ...


Ми про цінності майбутнього, які створені вже сьогодні. Про інновації, так як вперед рухається тільки той, хто готовий пізнавати нове. Про впевненысть, яка надихає на унікальний спосіб життя, тому що наші прикраси - це ваші історії. Про стиль, який буде актуальний і сьогодні, і через роки.

Наша місія - 

Створювати прикраси, які підкреслюють риси характеру кожного з наших клієнтів. Поєднуємо сучасні європейські технології з творчістю і отримуємо довершені коштовності, які зберігають в собі ваші незабутні моменти. Наші прикраси скажуть про вашу індивідуальність більше, ніж слова.


Мова наших прикрас скаже про вашу індивідуальність більше, ніж слова ...

Символ нашої компанії - діамант.

Зараз він має 3 своєрідних рівня - три етапи розвитку нашої Імперії:

1. Калета - це точка відліку. Джерело та джерело всієї нашої подальшої роботи. Це були наші перші кроки а ювелірному мистецтві. Тоді ми натхненно творили те, що зараз називають класикою минулого століття. Витончені прикраси великих розмірів, статусні золоті вироби і вимогливі аксесуари.


2. Корона - це новаторство, період розквіту і нововведень. Ми впроваджували нові технології, експериментували з дизайном прикрас. Шукали щось нетипове і ексклюзивне. Починали орієнтуватися на клієнтів різного віку і статусу. Ми зробили ще один впевнений крок і повністю модернізували виробництво згідно з європейськими стандартами.


3. Верхівка діаманта - орієнтованість на образ. На даний момент ми робимо не просто якісні аксесуари з дорогоцінних матеріалів, ми подаємо прикраса як частину стильного образу. Створюємо капсульні колекції, використовуємо спеціальні технології шліфування і обробки металів, обіграємо варіації на тему відомих брендів. Тепер наші прикраси транслюють і класику, і кежуал. Не важливо скільки вам років - ви знайдете свою прикрасу в "Imperia Zolota".


Клієнти "Imperia Zolota" - основна цінність. Вони як вертикальні грані діаманта: кожна сяє по-своєму розкішно, але всі вони з'єднані в міцну основу дорогоцінного каменю. Як межі тягнуться вгору, в саму нескінченність, так і наша компанія постійно розвивається. Створюємо те, що робить людей натхненними і наповненими красою у всіх проявах: в любові і сім'ї, в бізнесі і житті, в сьогоденні і майбутньому.


“Imperia Zolota” - про ювелірні прикраси з характером, що об'єднали в собі традиційні та сучасні технології. І нехай наші прикраси стануть вірними супутниками ваших найщиріших моментів в житті.

Наші нагороди за участь у виставках ювелірних виробів України

111
222
333
444
555