Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Чоловічі ланцюжки

Золотий ланцюжок

55442 грн 110884 грн

Золотий ланцюжок

72658 грн 145316 грн

Золотий ланцюжок

25602 грн 51204 грн

Золотий ланцюжок

16915 грн 33830 грн

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Чоловічий ланцюжок в Imperia Zolota

Мерехтіння металу на чоловікові підсвідомо зчитується його «суперниками» як готовність брати участь в змаганні, а дамський погляд притягує контраст брутальної мужності та прикраси. Підвіски і кулони з різних напрямків та форм вже давно неподільна частина гардероба джентльмена. Зухвалі підлітки, і стримані бізнесмени мають кілька улюблених прикрас на стильному ланцюжку. Якщо прийшла пора зробити собі харизматичний презент або купити чоловічий ланцюг на шию в подарунок другу чи родичу варто уважно підійти до вибору.


Як правило, прикраси ми підбираємо до одягу в гардеробі, загального стилю і настрою. Припустимо, якщо сподобався незвичайний ланцюжок і потрібно правильно визначити його довжину, то для початку необхідно розуміти, з чим саме він буде вдягатися. Для майки з вирізом і високого гольфу критерії вибору будуть абсолютно різні.

Як вибрати ланцюжок для чоловіка?

Жіночі прикраси можуть бути ефектними і яскравими. Чоловічий ланцюжок на шию

буде більш стриманим, з метою не акцентуватися, а тільки легко підкреслювати індивідуальні риси свого власника. Швидше за все, модифікації дизайну таких виробів будуть простих конструкцій, але при цьому цілком можуть бути масивні і значні.


Підбираючи в інтернет-магазині позицію зі стильного металу, потрібно звернути увагу на перелік деталей.


  • Відповідність стилю ланцюжка і підвіски, якщо така планується. Навіть якщо поки купується тільки така категорія як чоловічий ланцюг, вже заздалегідь плануйте схожість деталей, якщо згодом аксесуар буде доповнюватися підвісою. Бажано, щоб збігався колір матеріалу доповнення, і його вага була вдвічі, вчетверо менше.


  • Вибір обумовлений фігурою власника, ніж хлопець міцніше і вище, тим товщий ланцюжок для чоловіків. Зазвичай товщина пропозиції в подібній категорії каталогу, 4-6 мм.


Довжина ланцюжка підбирається відповідно до стилю одягу джентльмена.

Діловий, спортивний одяг превалює в гардеробі? Адекватні будуть чоловічі ланцюжки короткої довжини з плоским, або навпаки рельєфним виттям. Зазвичай це 55 см, в такій довжині аксесуар не охоплює шию, а розташовується на рівні ключиць. Саме такі варіації, як правило, видно в трохи розстебнутий комір одягу.

Як вибрати метал ланцюжка для чоловіків

Фундаментальна сировина для виробництва аксесуарів в тематичному розділі сайту, це століттями відомі золото і срібло.


  • Золоте плетіння вважається універсальним і одночасно елегантним, воно і статусність підкреслить, і гармонує з будь-яким стилістичним луком. Вартість такої золотої прикраси з перевіреною 585-й пробою залежить від ваги моделі, плетіння.


  • Біле золото не менш цінне, але більш демократичне зовні, стає вибором волелюбного хлопця, який має свою думку, яскравого і принципового.


  • Срібло метал з шармом. У ньому поклик вікінгів і готовність до боротьби. Така позиція може виглядати на фото в інтернет-магазині нарочито грубо, бо свідчить про брутальність. Метал, улюблений ювелірами за широке поле для діяльності в застосуванні різних технік, дозволяє вибрати стильні чоловічі ланцюжки на шию з чорнінням і іншими ефектами.

Плетіння ланцюжків для чоловіків

Існує маса видів плетіння в ювелірній індустрії, серед яких є кілька видів, що особливо полюбилися і запитуваних гостями Imperia Zolota. Ці техніки одночасно поєднують в собі простоту і рельєфність.


  • Якірне. Ланцюг чоловічий в якісному красивому плетінні привертає увагу і погляди оточення, коли переливається гранями. У цьому типі виробу досягається саме такий ефект внаслідок з'єднаних перпендикулярно ланок.

  • Панцирне передбачає схожий на перший варіант метод з'єднання ланок, але в єдиній площині. Огранювання окремих деталей дає значний статусний блиск.

  • Бісмарк, красива складна варіація влаштована з масивних ланок, які з'єднуються краями. Виття добротне і дуже міцне. Такий виріб можна носити не знімаючи.


Щоб купити чоловічий ланцюжок хорошої якості, непогано б переконатися, що в екземплярі присутня добротна застібка. Яки б товстий не був ланцюг, він не міцніше, ніж її фіксатор. Тим більше багатьом хлопцям дорогий не стільки сама ланцюжок, скільки кулон або підвіска, наприклад хрестик.

Скільки коштує чоловічий ланцюжок

Вартість ювелірних виробів залежить разом від декількох критеріїв. Потрібно враховувати, скільки грам вказано на бирці аксесуара. Яке саме плетіння у виробу, яке вами вибрано. Ціна може бути меншою, якщо купується позолочений виріб, і навпаки, більше, якщо застосовується комбінація металів.


Співробітник магазину допоможе зробити замовлення, якщо в цьому виникне потреба, прокоментувавши нюанси. Доставка моделі по Києву займає від одного до двох днів, а по Україні максимум до трьох робочих днів.

показати повністю