Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Каблучки з білого золота

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Каблучки з білого золота в каталозі Imperia Zolota

Невловима мода чи веління душі? Що рухає нами, коли ми розглядаємо колечко з білого золота? Провідні ювелірні будинки світу показують нам приклад. Україна представляє в своїх інтернет-магазинах розкішні ексклюзивні

каблучки, гідні найкращих виставок і премій. Але в Imperia Zolota вважають, що їхнє місце на руках прекрасних українок.


Такий колір аурума ми не зустрінемо в природі. Зворушливий блиск, що можна побачити на копальнях, коли він обіцяє успіх, має палітру від жовтого до червоного відтінку. Мабуть, саме оригінальні сталеві відблиски чистого, як хмара благородного металу у виробі ваблять гостей ювелірного салону. В тренді натуральність, здоров'я і свіжість. Кілька останніх десятиліть відображають цей напрям в провідних індустріях. Світлий колір, як ніякий інший уособлює ці поняття. На подіумах з'являється все менше вигадливих паєток, все більше форм і матеріалів, що тяжіють до натуральності та простоты.


Склад світлого матеріалу насичений сріблом та паладієм, що надає сплаву гіпоалергенні властивості, нестандартний білястий тон, а також відчутну вартість. Останнє більш ніж зрозуміло, якісні речі мають пристойну ціну, але і виправдовують її натомість.


Сяючий метал практичний і міцний. Родієве покриття служить у виробах з нього для більшого збереження каблучки: оберігає від відколів, потертостей, маленьких подряпин.

Каталог кілець з білого золота

Скандинавські ноти в аксесуарах прикрашають білошкірих і світлооких людей. Ювелірний салон пропонує приміряти золоту каблучку з білим золотом чоловікам і жінкам з холодним типом зовнішності. Смагляву шкіру і темні очі колечко зробить ще більш харизматичними, особливо в комплекті з іншими прикрасами, що підсилюють дію один одного.


Традиційний набір моделей - це кілька типів найбільш поширених рішень.


  • Чоловічі персні, печатки.

  • Персні для жінок.

  • Каблучки із вставками.

  • Каблучки для пропозиції.

  • Обручки

  • Геометричні мотиви в рішенні.

  • Рослинний і екомотив.


Чоловіча печатка блідого трохи тьмяного світіння — вибір молодих хлопців і самодостатніх чоловіків, які мають свою думку і вибирають неочевидні шляху.


Стриманий перстень з такого матеріалу на жіночу руку виглядає як витончений твір мистецтва. Він не буде дивним в офісі, не буде крикливо брати очі з найефектнішою вставкою.


Модний декор чистого сплаву 585 проби може бути як завгодно барвистим і фантазійним. Тихе сяйво лаконічного ауруму поглинає зайву яскравість, зберігаючи тільки елегантне суцвіття кристалів

Рішення для заручин з такої категорії як каблучка з білим золотом, особливо популярне в останнє десятиліття. Молоді люди, спробувавши моду на екологічні напрямки в одязі і предметах побуту, підтримують цю ідею і в прикрасах. Яскравий блискучий мінерал в аксесуарі буде виглядати м'яко і урочисто.


Тонкі і ніби невагомі весільні каблучки, посипані тендітної доріжкою фіанітів або діамантів, ніби створені для даного сплаву. Якщо це парні каблучки, виглядає це просто фантастично м'яко.


Каблучки з білого золота в геометричному принті, мають попит через свою універсальність. Судячи з відгуків, його однаково добре купують молоді люди та дівчата. Каблучка вписується в будь-який стиль, не входячи в протистояння з модою.


Листочки і гілочки, фігурки тварин в рослинному мотиві також досить невагомо виглядають в аксесуарі, як єдина конструкція, придумана дизайнером.

Які бувають вставки

Каблучки з білого золота в Києві придбати недовго. Здається, що досить точно визначити розмір, вибрати потрібну модель по фото і зробити замовлення. Але коли доходить до справи, то постає запитання і сумніви. Стосуються вони в першу чергу декору прикраси. Багато в чому саме вставка формує остаточну вартість моделі.


Шляхетний сплав з успіхом сусідить з самоцвітами, які або в поодинокому виконанні, або в тандемі з декількома дорогоцінними каменями відразу.


  • Діамант — королівський камінь. Глибока чистота і прозорість відточених граней, відбиваючись в білосніжному сплаві це най гармонічніший союз з тих, які ви коли-небудь бачили.


  • Смарагд — камінь східних шейхів і щасливих сімейних пар, у багатьох рішеннях просто не має повторень. Ціна не має значення, коли в каталозі погляд зустрічає цей дует.


  • Рубін — пронизливий пристрасний камінь винного кольору тут постає в обрамленні холодного спокійного металу. Про такі поєднання в народі кажуть, лід і полум'я. А ювеліри зі знанням справи рекомендують до покупки.

Як купити каблучку з білого золота

Вартість примірників в ювелірному каталозі залежить від того, з якими вставками пропозиція вам сподобалась. Це цілком може бути штучний мінерал — талановито синтезовані фіаніти і напівкоштовні камені. Тоді ціна каблучки з білого золота буде нижче, ніж з натуральними самоцвітами. Після того як бюджет визначено, можна розглядати варіанти для покупки. В каталозі є і мегаактуальні модні каблучки, і традиційні класичні моделі для шанувальників традицій і автентичних рішень.


Замовлення на сайті формується буквально в кілька кліків. Якщо знадобиться консультація зі співробітником магазину, вона доступна в телефонному режимі. Разом з чеком про покупку, з колечком в красивому пакуванні приїдуть всі необхідні документи і гарний настрій.

показати повністю