Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Гарантія

Гарантія

Купуючи ювелірну прикрасу, Ви отримуєте не тільки естетичне задоволення від красивих виробів, але і гарантію високої якості.

Всі прикраси виготовляються на сучасному обладнанні і проходять 5 етапів ВТК. Також запорукою того, що перед Вами якісний фабричний виріб є наявність проби золота і клейма заводу виробника.

Товарний ярлик(Бірка), яка знаходиться на виробі - це документ, в якому описані всі характеристики даної прикраси (проба, вага, характеристики каменів, артикул, ціна, печатка ВТК).

Якщо прикраса має вставку з діаманта від 0,5ct на нього обов'язково видається сертифікат, в якому описані характеристики каменю (форма огранки, розміри каменю в мм, вага в каратах, колір, чистота, якість ограновування (полірування і симетрія), рівень флюоресценції).

Можна обміняти ювелірну прикрасу у 14 денний термін, хоча законодавством це не передбачено, але через лояльність до клієнтів ми готові піти на цей крок(кожен випадок розглядаємо індивідуально).

БЕЗСТРОКОВА ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Кожен клієнт, який здійснив покупку будь-якого ювелірного виробу в мережі магазинів торгівельної марки «Imperia Zolota», має право на безстрокове гарантійне обслуговування.

Положення про гарантії та безкоштовне сервісне обслуговування:

  1. Безкоштовне, безстрокове сервісне обслуговування включає в себе усунення прихованих дефектів, що виникли з вини виробника;
  2. Безкоштовне, безстрокове сервісне обслуговування поширюється тільки на вироби, придбані в мережі магазинів товарної марки "Imperia Zolota";
  3. Для виконання гарантійного ремонту, заміни або безкоштовного сервісного обслуговування покупець повинен мати при собі товарний чек;
  4. Дія положення не поширюється на вироби, які мають механічні пошкодження: сліди взаємодії з лужними миючими засобами; речовинами, що містять хлор і йод, кремами і мазями, ртуть та її сполуки.

Переконайтеся в доскональной якості наших виробів!

НОРМИ ЗАКОНОДАВСТВА

Ювелірні вироби належної якості, обміну та поверненню не підлягають. (Додаток № 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 №172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" «... ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння».)

У разі виявлення заводського браку, підтвердженого експертною комісією фабрики виробника, протягом 14 днів з дня покупки, покупець має право на вибір вимагати:

  • безкоштовно усунути недоліки товару або відшкодувати покупцеві витрати на усунення недоліків;
  • замінити на аналогічний виріб належної якості.