Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Гарантія та сервіс в Imperia Zolota

БЕЗСТРОКОВЕ ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Купуючи ювелірний виріб Imperia Zolota, Ви отримуєте: як естетичне задоволення від дизайну і блиску каменів, так і надійну гарантію від самого заводу виробника.

Виготовлення.

Всі наші прикраси виготовляються на сучасному обладнанні і проходять 5 етапів ВТК. Запорукою того, що перед Вами якісна заводська ювелірна прикраса, є наявність проби (585 - для золота, 925 - для срібла) і клейма заводу виробника.

Бирки.

Товарний ярлик (бирка), яка знаходиться на виробі - це документ, в якому описані всі характеристики цього виробу (артикул, проба, вага, характеристика каміння, ціна, друк ВТК).

Ми гарантуємо, що на бирках, міститься точний і повний опис, який відповідає характеристикам ювелірного виробу.

Кожен наш клієнт, що зробив покупку, будь-якого ювелірного виробу в мережі магазинів торгової марки «Imperia Zolota», інтернет магазині imperiazolota.ua і магазинах партнерів, має право на безстрокове гарантійне обслуговування.

Положення про гарантії і безкоштовне сервісне обслуговування, включає:

 • Чистку від забруднень і полірування ювелірного виробу 1 раз на рік (під час полірування вага виробу може незначно змінитися).
 • Закріплення випавших каменів (безкоштовно закріплюємо натуральні камені, діаманти, напівкоштовні камені, перли, тільки при наявності вашого випавшого каменя).
 • Усунення прихованих дефектів виробу, які могли виникнути з вини виробника.
Безкоштовне і безстрокове сервісне обслуговування поширюється на ювелірні вироби, придбані в мережі офіційних магазинів торгової марки "Imperia Zolota", інтернет магазині imperiazolota.ua і в магазинах офіційних партнерів.

Для виконання гарантійного ремонту або сервісного обслуговування, необхідно:

 • наявність бирки виробу;
 • заповнити заявку на сервісне обслуговування (в офіційному магазині, або на сайті) ЗАЯВКА;
 • відправити вироби на завод виробник (доставка здійснюється за рахунок покупця в обидві сторони) або передати виріб в магазин, де воно купувалося;
 • попередньо потрібно узгодити з консультантами всі дані для відправки на завод, по телефону (050) 472-95-82.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на вироби, які мають:

 • явні механічні пошкодження;
 • сліди взаємодії: з лужними миючими засобами; речовинами, що містять хлор і йод; кремами і мазями; ртуттю та її сполуками;
 • видимість і самостійний ремонт, виконаний не виробником;
 • пошкодження в результаті інших зовнішніх впливів.


Переконайтеся в бездоганній якості наших виробів!

У разі ж, виявлення заводського браку протягом 14 днів з дня покупки, ви відправляєте виріб на завод виробник, де наша експертна комісія виносить рішення, і якщо це виробничий брак, то вам на вибір буде запропоновано:

- безкоштовне усунення недоліків товару або

- заміна на аналогічний виріб належної якості.


З усіх питань, щодо гарантій і обслуговування, звертайтеся за телефонами інтернет магазину, консультанти допоможуть вирішити питання що виникли.

====

(050) 472-95-82  (063) 851-14-04  (068) 823-71-07