Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Чоловічі срібні браслети

Срібний браслет

461 грн
продано

Срібний браслет (БС010с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 0.95г
Срібний браслет

562 грн
продано

Срібний браслет (БС111с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 3.51г
Срібний браслет

1250 грн
продано

Срібний браслет (БС297с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 5.88г
Срібний браслет

667 грн
продано

Срібний браслет (БС110с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 4.17г
Срібний браслет

734 грн
продано

Срібний браслет (БС107с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 4.59г
Срібний браслет

680 грн
продано

Срібний браслет (БС108с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 4.25г
{ocdw_form_builder_1}

Чоловічі срібні браслети в Imperia Zolota

Воїн залишається воїном крізь століття. Напевно, хлопці і сьогодні підсвідомо відчувають зв'язок браслетів зі своєю мужньою природою. Колись їх, шкіряні і широкі, пристосовували для захисту зап'ясть в бійці і в бою. Сьогодні це стильний спосіб підкреслити індивідуальність і відтінити імідж. Чоловічий срібний браслет — класична коштовність, яка має величезний асортимент. При бажанні можна знайти максимально строгий консервативний варіант, що відзначає брутальність і характер у вигляді. Але і по-справжньому майстерний, розкішний інкрустований предмет, що доповнює певний образ, виявити в інтернет-магазині неважко.

Чоловічий браслет зі срібла. Вибір металу

По-перше, чому, власне, срібло?

 • Тому, що має доступну вартість. Відповідно, прикрас з нього в особистій колекції джентльмена може бути набагато більше, ніж золотих.

 • Воно гіпоалергенне, міцне і практичне.

 • У багатьох джерелах вказується, що поклади срібла стрімко скорочуються, його вартість буде тільки підвищуватися з роками. Чоловічі срібні браслети при будь-яких модних маневрах являтимуть собою цінність. Це стосується всіх срібних предметів, а особливо прикрас, у яких відзначена 925 проба.

 • Цінний плавкий метал має унікальні властивості, що відрізняють його від золота. Вони дозволяють застосовувати в прикрасах багато різних технік, не обмежуючи дизайнерів і майстрів в їх задумах.

 • Поєднувати метал вікінгів можна з мільйоном образів і стилів. Завдяки його трохи суворому стриманому надсиланню, з ним уживається текстиль будь-якої фактури і додаткові аксесуари.

По-друге, яким воно може бути?

Вибір прикрас викликає захоплення. Тому що весь білий метал в готових виробах неоднорідний. Вимогливий погляд покупця зустріне масу його варіацій, коли буде шукати чоловічі браслети зі срібла.

 • З чорнінням. Часто зустрічається в релігійних талісманах і тематичних оберегах.

 • З гравіюванням у вигляді ажурних візерунків і орнаментів.

 • З емаллю. Дивовижний тандем срібла і емалі породжує аристократичні елегантні рішення.

 • Зернь і філігрань на металі створює малюнок з найтоншого дроту, що напаяний, і каплевидних зерняток.

 • Родованим, таким, що захищає від швидкого потемніння срібло. Часто зустрічається в гладких глянцевих моделях.

Срібний браслет для чоловіків. Види та типи

Відгуки показали, що гостям Imperia Zolota однаково подобаються конструкції і різновиди прикрас на руку для джентльменів.

 • Гнучкі. М'які, що змінюють форму формати виробляються за принципом ланцюжка. Масивні, брутальні або лаконічні з використанням підвісок.

 • Жорсткі одним масивом або глідерні, як в годиннику, такі браслети, якщо вони широкі, надають простір для смислового текстового гравіювання або інкрустації. Матеріал багатьох моделей може включати сталеві, шкіряні елементи, що додає харизматичності.

 • Комбінована прикраса додає гнучкості в експлуатації і маневровості в створенні образу.

Товсті і тонкі плетені срібні браслети для чоловіків створюються за тими ж технологіями, що і ланцюжки. Від того, яке використовувалося при виробництві моделі плетіння, залежить його зовнішній вигляд, міцність, і зрозуміло, його цінник. В Україні чоловікам полюбилися кілька типів з'єднання ланок.

 • Бісмарк. Техніка — фаворит. Міцний і надійний браслет ідеальний для спортсменів, і хлопців, що ведуть активний спосіб життя. Для чоловіків, що віддають перевагу працювати руками, майстрів. Красиво комбінується з аналогічного плетіння ланцюжком. Підібрати таку не складе труднощів, Бісмарк — поширений впізнаваний формат.

 • Якірне. Дуже просте, але дуже міцне, схоже з тим, яким створювалися справжні якоря. Звідти й назва. Такі браслети добре підходять для носіння підвісок, навіть масивних. Овальні або округлені ланки виробу з'єднуються перпендикулярно, щоб з'явилася міцність. Популярні назви: панцирне, Кордове, венеціанське або подвійне якірне — його підвиди.

Ручне або машинне? Ручне не так вже часто зустрінеш в наші дні. Так, це ексклюзив, і навряд чи існує ще один такий же срібний чоловічий браслет, якщо він створений ручним способом. Переваги машинного методу створення прикрас в тому, що завдяки йому з'являється велике поле для експериментів. Будь-які немислимі фантазійні дизайни такого формату по плечу.

Срібні чоловічі браслети. Як поєднувати?

Підбирати прикраси в ансамбль варто так, щоб поєднувалася їх товщина і ширина. Срібло відмінно поєднується з дерев'яними, сталевими і шкіряними аксесуарами.

 • Найвимогливіший предмет у вигляді джентльмена — годинник, з будь-яким ремінцем вони будуть доречні, якщо купити срібний чоловічий браслет.

 • Якщо хлопець носить звичайні каблучки, невідповідності, також, не виникне. Але якщо це перстень, печатка або великий яскравий камінь на пальці, має сенс носити його на іншій руці. Такий же підхід, якщо браслет срібний чоловічий йде з помітними вставками або має шарми.

Чоловік срібний браслет на руку. Як вибрати?

Розмір. Визначитися з розміром нескладно. Для цього потрібно виміряти зап'ясті сантиметровою стрічкою і додати один-два сантиметри до отриманої цифри. Як варіант, можна використовувати ті прикраси, які вже є в особистій колекції. Якщо хочеться отримати масивну обновку, додаткові сантиметри на облягання можна не додавати — така штучка, як правило, повинна щільно сидіти на руці.

Застібка. При покупці варто звертати увагу на формат замку. Хочеться купити чоловічий срібний браслет так, щоб він довго носився. За це відповідає плетіння і фіксатор. Якими вони бувають?

 • Карабін. Чемпіон в застібках. Цьому можна довірити найважчі вироби з підвісками і без них.

 • Коробчатий. Він вписується зовнішнім видом в загальний малюнок виробу. Виглядає як лаконічний квадратик або прямокутник. Але всередині нього знаходиться акуратна засувка. Замок схожий на ті, що ставляться в годинник.

Ціна чоловічого срібного браслета

На остаточну вартість ювелірної пропозиції впливає кілька чинників. Розглядаючи рішення на фото, можна помітити, що на вигляд схожі формати мають різний цінник. Складність плетіння, вага, на якому відбивається й застібка, вносять корективи і змінюють прайс. Обговорити ці додаткові нюанси варто зі співробітником Imperia Zolota. Менеджер в телефонному режимі опише особливості кожної конкретної пропозиції, її відмінності від інших форматів, промовить доставку з Києва в потрібне місто і можливості оплати.

показати повністю