Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

1. Умови використання персональних даних

1.1. Персональні дані Замовника обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

1.2. Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання та обробки персональних даних становить три роки.

1.3. Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Замовник погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.

1.4. Замовник, з моменту реєстрації в персональному кабінеті дає свою згоду на збір, обробку та використання його персональних даних відповідно до Закону України «Захист персональних даних» від 01.06.2010 р. №2297-VI; та підтверджує факт повідомлення про включення його персональних даних до відповідної бази персональних даних, про мету обробки персональних даних, а також про осіб, яким ці дані можуть бути передані з метою обробки персональних даних.

1.5 Надаючи свої персональні дані: телефон, ПІБ, email та інш., Замовник надає свою згоду на отримання інформації (розсилок) від Продавця за допомогою електронної пошти та/або SMS повідомлень.