Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Чоловічі персні

Золота каблучка з цирконієм

12000 грн
продано

Золота каблучка з цирконієм (КВ1448и)

Метал Золото
Колір металу Червоне золото
Вставка осн. Куб. Цирконій
Вага 3.59г
Золота каблучка з оніксом

26511 грн
продано

Золота каблучка з оніксом (ПЧ009(2)и)

Метал Золото
Колір металу Червоне золото
Вставка осн. Онікс
Вага 10.31г
{ocdw_form_builder_1}

Чоловічі персні в магазині Imperia Zolota 

Він перший. А усе інше розповість кільце. Перстень, як і за старих часів, ясно доносить без слів силу і характер власника. Чоловік перший зробив цю прикрасу відомою людству. Він залишається вірний своєму вибору і сьогодні, через віки. Колись обов'язковий атрибут у високому суспільстві, така каблучка сьогодні рясніє варіативністю у виконанні, стилі та матеріалах, ставши вишуканим доповненням ділового образу. Чоловіки різних занять, статусу і поглядів на життя вибирають харизматичну прикрасу собі до душі. Ще більше емоцій і приємних відчуттів вона доставляє, якщо подарована значущою жінкою. 

Перстень вже не має функцій печатки та приналежності роду. Його завдання мовчки, але переконливо розповісти оточенню про самодостатність і смак власника. Благо, у дизайнерів і майстрів припасена не одна техніка і підхід для реалізації самих різних бачень.

Різновиди чоловічих перснів 

Коли є бажання виглядати стильно, елегантно або брутально, прикраси служать доречним інструментом. І якщо у розпорядженні жінок таких достаток, то джентльмени вільні вибирати з лаконічнішого, але не менш переконливого набору. Каталог з фото наочно демонструє срібні й золоті чоловічі каблучки-персні. У тому числі і ювелірні моделі чоловічих перснів з діамантами й коштовними каменями. Це можуть бути трохи складні гладкі або незвичайні декоровані варіанти. Персні для хлопців створюються зі сплавів благородних металів в різному поєднанні. 

  • Срібло. Чому сильною статтю віддається перевага незворушному сталевому і стриманому блиску? Оскільки метал дружній з вільними стилями, то його люблять юні хлопці та підлітки. Щоденні образи легко доповнюються срібними перснями, серед яких великий асортимент креативних зухвалих рішень. 

  • Золото. Класичне доповнення до сильних чоловічих рук. Краще за все виглядає соло і гармоніює з коштовними каменями. Цей дорогоцінний метал добре поєднується з мінералами. Демократичне біле, традиційне жовте, червоне для сміливих любителів експериментів, воно завжди десь біля чоловіків.

Як вибрати перстень для чоловіка 

Купити чоловічий перстень, означає ввести в образ містку і багатофункціональну прикрасу. Точний серйозний джентльменський лук отримує ексклюзивний акцент, який балансує і привертає увагу. Для такого нюансування добре підходить класична річ, доречна у великій кількості ситуацій, де є місце і повсякденному одягу, і імпозантному комплекту. Це гладкі каблучки, швидше за все з традиційного жовтого золота. 

Підкреслити аристократичність елегантно дозволяють бездоганні діаманти в перснях для чоловіків. Король каменів не виходить з моди, поєднання золота з великим кристалом, транслює стриману респектабельність і гідність.

Зважено підібраний перстень може бути яскравим і химерним. Але якщо він відповідає характеру власника, то дивовижним чином гармонійний у вигляді, і ніщо не бентежить погляд оточення. Хіба що приваблива брутальність і харизма чоловіка. Чоловічий перстень настільки ефектно виглядає з діловим костюмом, що стилісти неодноразово в історії моди запозичують цей дует для жіночих образів, що вражають. Але у момент вибору виробу, спиратися слід не лише на красу виконання дизайнерського задуму. На що ще звернути увагу при купівлі? 

  • Коректний розмір — умова зручності та надійності. Навіть якщо каблучка має розмір трохи більший потрібного, є ризик його втратити. Поряд з фото аксесуарів, є проста форма, що допомагає точно упізнати розмір. Це ідеальне швидке рішення для гостей, що бажають замовити перстень онлайн.

  • Комфорт у відчуттях — першочерговий момент. Чоловіки, на щастя, не схильні проявляти терпіння навіть при незначному дискомфорті, якщо йдеться про те, що стосується персонально їх зручності. Все ж, коли каблучка ну дуже приваблива, а розмір замалий, у багатьох цілеспрямованих представників сильної статі є спокуса потерпіти, але будь-що мати те, що хочеться. Добротна коштовність чоловікові приносить тільки задоволення від виробу і самого себе. Прикраса не повинна заподіювати дискомфорт. 

Ціна не завжди вирішальний чинник. Особливо, якщо перстень виконаний саме в тому рішенні, що вам придивилося з першого разу. На вартість моделі разом впливає десяток чинників. Краще всього з освітленням критеріїв вартості кожної конкретної моделі впорається менеджер інтернет-магазину Imperia Zolota. Співробітник магазину також пояснить, що має на увазі гарантія, розповість про умови доставки шедевра в Києві й в Україні та озвучить вже наявні відгуки наших постійних гостей.

показати повністю