Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Чоловічі браслети

Золотий браслет

11356 грн 22712 грн

Золотий браслет

19448 грн 38896 грн

Золотий браслет

30209 грн 60418 грн

Золотий браслет

26265 грн 52530 грн

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

СТИЛЬНІ І МОДНІ БРАСЛЕТИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

У нашому інтернет-магазині великий вибір браслетів для чоловіків із золота, срібла, шкіри. Красива прикраса з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням приваблює своїм зовнішнім виглядом. Серед таких ювелірних прикрас завжди можна підібрати аксесуари для рук на будь-який випадок життя. На браслеті може бути гравірування, кілька дорогоцінних каменів.

Чому чоловікам подобається прикрашати руки браслетами?

Такий ювелірний виріб, як браслет, давно не вважається тільки жіночим. З браслетом на руку чоловік виглядає солідно, за допомогою браслета підкреслюють образ. Аксесуар підходить як для ділового стилю одягу, так і домашнього, міських прогулянок.

На сайті інтернет-магазину «Імперія золота» представлений великий вибір моделей з різним типом плетіння.

У чоловічих, як і жіночих браслетах на руку, використовуються різні типи плетіння. У нашому магазині ви можете купити чоловічі прикраси з різним типом плетіння. Розглянемо основні.

Вироби з ручним і автоматичним плетінням

  • «Бісмарк», «Кардинал» - назва загального плетіння, більше відомого як «Кайзер». Це одне з найскладніших плетінь золотих ланцюжків і браслетів. Характеризується високою міцністю, надійністю ланок. Буває різної товщини. Часто використовується для плетіння стильного модного браслета.
  • Якірне плетіння передбачає послідовне з'єднання всіх ланок як в якірного ланцюга. Цей спосіб ідеально підходить для плетіння чоловічого браслета.
  • Стрічкові або панцирні плетіння. Після з'єднання ланок здійснюється шліфування. Дана технологія дозволяє створювати вироби підвищеної міцності, масивні, які особливо цінують чоловіки. У нас купити чоловічі браслети можна з диспансерним плетінням.
  • Плетіння «Фігаро». Це різновид панцерного плетіння, яке вважається найбільш цікавим. Витонченість ювелірній прикраси надають маленькі ланки, які розташовані в упереміж з великими.
  • Плетіння «Палять» підходить для універсальних виробів і часто використовується в невеликих браслетах. У каталозі нашого магазину є кілька моделей з цим типом плетіння.

Якщо ви хочете купити срібний браслет з ажурним плетінням для чоловіка, то вибирайте візантійське плетіння або «лисячий хвіст». Це різновид панцерного плетіння, що відрізняється ажурною привабливістю.

Вибираючи прикраси на руку для чоловіків, обов'язково звертайте увагу на його стиль одягу. Крім золота і срібла у виготовленні браслетів використовується каучук, шкіра, а також поєднання декількох матеріалів в одному виробі. Сучасним хлопцям подобаються стильні моделі, в яких комбінуються дорогоцінні метали, дорогоцінні й напівкоштовні камені. Серед наших браслетів багато оригінальних неповторних моделей.

Якщо ви хочете купити золотий або срібний браслет зі вставками, то обов'язково уточніть з якими саме.

Важливо, щоб браслет виглядав оригінально, поєднувався із стилем чоловіка, іншими відповідними під образ прикрасами.

У нашому каталозі готових виробів представлені моделі в різних цінових категоріях. Перед покупкою обов'язково визначтеся, яким браслетам віддаєте перевагу, яка верхня цінова планка моделі, що вам сподобалась, розкажіть про особисті побажання. Менеджер нашого інтернет-магазину готовий обговорити з вами всі питання. Ми завжди на зв'язку, телефонуйте.

показати повністю