Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Сережки джекети

Золоті пусети

11483 грн
16404 грн (-30%)
в наявності

Золоті пусети (СП316Ки)

Метал Золото
Колір металу Червоне золото
Вставка осн. Без вставки
Вага 3.34г
Сережки з лимонного золота (Флорентіно - Collection Florentino)

10877 грн
продано

Сережки з лимонного золота (Флорент... (СВ1211Л(к))

Метал Золото
Колір металу Лимонне золото
Вставка осн. Куб. Цирконій
Вага 2.05г
Золоті пусети

8816 грн
продано

Золоті пусети (СП314и)

Метал Золото
Колір металу Червоне золото
Вставка осн. Без вставки
Вага 3.63г
{ocdw_form_builder_1}

Сережки джекети в Imperia Zolota

Новомодні вироби, що з'являються на ювелірних вітринах останнім часом — результат жіночого таланту до перевтілювання. Ювелірний асортимент має багато спільного з жіночою природою, гнучкою і пластичною, як золото і срібло. Сережки джекети з'явилися як своєчасний подарунок від майстрів ювелірної справи і дизайнерів, стрімко змінюваним в своїх планах, жінкам. Таку пару трансформер можна носити в офіс днем ​​і на яскраву вечірку після роботи, змінюючи її легкими рухами під власний настрій.

Джекети — це аксесуар незвичайної для України форми, в деяких рішеннях вони можуть імітувати пірсинг. Принцип конструкції — такі ж як усіма визнані гвоздики. Застібка в пусетах завжди і надійна, і зручна. Відгуки свідчать, що це ще одна велика перевага джекетів. Декор сережки розташовується при цьому за мочкою, там, де безпосередньо розміщується застібка. Вже тут фантазія дизайнерів розігралася по повній, запропонувавши любителькам дорогоцінних і елегантних дрібниць масу варіантів виконання. Тут можуть бути підвіски, літери, символи, інкрустація самоцвітами.

Сережки джекети. Як їх носити

По-перше, із задоволенням. Пара в такому стилі комбінується з іншими типами сережок:

  • пусетами класичними;

  • протяжками;

  • кафами.

По-друге, носити таку прикрасу можна як на роботу, якщо це одноколірний лаконічний дизайн, так і на яскраві події, де Джекет доповнюють яскравий образ.

Вставка цих сережок може бути з дорогих самоцвітів або зовсім відсутні, демонструючи вміло виплавлений метал.

В обрамленні мочки нерідко поряд з штучними і напівкоштовними каменями беруть участь знатні аристократичні кристали.

  • Білі й чорні перли надають джекетам ніжність і м'якість, знімаючи всю революційність з виробу.

  • Діамант. Мініатюрний в розсипу або великий і солідний в пусетах, відразу дає зрозуміти, що прикраса не стане тимчасовим захопленням, перетворюючись в інвестицію.

  • Пронизливий сапфір, прохолодний і синій, як море, в метеликах, кольорах або в геометрії, робить аксесуар єдиним тонким, але яскравим акцентом в зовнішності.

Звичайно, вартість виробів здорово варіюється, в залежності від того, чим саме декорується ніжна прикраса. Джекети можуть мати малу вагу, не мати вставки і бути виконаними зі срібла. Лаконічний виріб виглядатиме чудово внаслідок аскетичності і мінімалізму, а його ціна буде приємним подивом. І навпаки, елегантні подвійні по суті сережки пусети, інкрустовані акуратними нагостреними діамантами стають ґрунтовним приводом для грамотної інвестиції.

Купити сережки джекети в Україні

Золоті та срібні дивовижні джекети можна підібрати в інтернет-магазині Imperia Zolota. Ми консультуємо, робимо і висилаємо додаткові фото, якщо потрібно, і надаємо всю уточнювальну інформацію по виробу. Доставка з Києва здійснюється близько трьох днів.

Щоб вибір було зробити легше, має сенс заздалегідь подумати, який виріб хочеться купити собі або в подарунок. Компактний або великий, який колір металу бачиться у лиця його майбутньої власниці, яке враження повинні призводити сережки, наскільки зручно вам повинно бути з ними в повсякденному використанні.

Під будь-який ритм життя сьогодні можна підібрати стильні джекети, що радують зображенням в дзеркалі. Зручність моделі очевидна: купуючи одну пару, ви за фактом отримуєте два різних образи, які можна вміло поєднувати і варіювати. Наприклад, поєднуючи з іншими сережками, якщо є кілька проколів або створюючи асиметрію, надягаючи на одне вухо тільки пусети, а на друге — повний джекет.

показати повністю