Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Кулони та підвіски

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Кулони та підвіски в Imperia Zolota

Приємне, ледь вловиме мерехтіння кулона на жіночій шкірі — доступна розкіш для кожної жінки. Чи усвідомлює власниця ланцюжка з підвіскою свій зв'язок з давніми традиціями чи ні, але вплив автентичних ритуалів незаперечний. Коріння сьогоднішніх звичок, які проявляються в жінках автоматично, лежать в пропилений століттями історії. Кожна прикраса має свою розповідь. Колись кулони та підвіски говорили про власника красномовніше за слова. Виділяли володарку прикраси з сотень і тисяч дівчат. Хтозна, може не все ще забуто? Тим більше, що кулон універсальний, тому може бути серед улюблених прикрас у кожної дівчини.


Чи є різниця в підвісках і кулонах? Так є. Кулони призначені для носіння на ланцюжках з благородних металів і інших матеріалів. Підвіска ж може використовуватися в різних варіаціях, виходячи з настрою і фантазії власника: на браслеті, на ланцюжку, навіть на кільці. Традиція носіння оберега залишилася з прадавніх часів і з успіхом підтримується сучасниками. Блискучий оберіг і підвіси із задоволенням носять безоглядно на приналежність до конкретного полу, роду занять і вікової групи. Купити кулон на шию, означає гармонійно прикрасити свою зовнішність.


Вибрати й купити ефектний кулон, що зображує характер власника, в Україні можна швидко і просто. Дизайнери мають можливість на повну проявити свої професійні навички та результати багаторазових навчань в розробці таких прикрас. Кулони та підвіски виробляються в вільному підході: будь-якого розміру, у формі симетричних або, навпаки, асиметричних фігур. Єдиного стандарту і моди в цьому сенсі не існує. Безумовно, майстри та дизайнери ТМ «Imperia Zolota» стежать за світовими тенденціями й в каталозі з'являються популярні нові моделі. Але головним орієнтиром у створенні прикрас залишається настрій і самовідчуття того, хто буде носити виріб.

Які бувають кулони та підвіски

Зробити вигідний вибір в такому шикарному різноманітті, яке пропонує гостю інтернет-магазин ювелірних виробів, часом непросто. Для зручності можна умовно розподілити заповітні прикраси на види. Це в рази спростить процедуру вибору.


  • Підвіска. На одному ланцюжку або браслеті можна носити відразу дві або три речі. Такий спосіб робить образ незабутнім і вигідним, а мірне подзвякування металу налаштовує на потрібний лад. Прикраси бувають декоровані вставками з цитрину, кварцу і діамантів.

  • Хрестик і ладанка купуються як кулони найчастіше. Це хороший подарунок як чоловікам, так і жінкам, а також дітям на велику кількість приводів. Чудові прикраси з релігійним мотивом виконуються з білого, червоного, лимонного золота і срібла.

  • Знак зодіаку — універсальний кулон, який стане доречним презентом колегам, підліткам та дітям.

  • Символ серця. Красиві кулони з благородного металу в моно або парному виконанні часто знаходять собі місце на ланцюжках закоханих. Вони також даруються на традиційні свята близьким людям, в річниці та в знак прихильності як подарунок.

Як обрати кулон або підвіску

Як ювелірний виріб, кулон здатний змінити не тільки настрій. Грамотно підібраний додаток кардинально змінює базовий статичний лук, як у випадку чоловічого, так і жіночого гардеробу. Стилістично дизайнери ювеліри дотримуються у своїх проектах кількох напрямків.


  1. Кежуал. Універсальний зручний стиль для активних людей, готових до будь-якої події протягом дня. В даному стилі розроблені моделі кулонів з урбаністичними, анімалістичними мотивами. Якщо вибір впаде на такий кулон, то придбання буде легко поєднуватися з вуличним і не строгим діловим стилем.

  2. Етнічні напрямки. Крім того, що орнаменти актуальні та популярні, вироби в такому стилі самобутні та доповнені нетрадиційними оригінальними вставками: кольоровими каменями, їх незвичайними поєднаннями.

  3. Геометричні мотиви в аксесуарах — універсальна категорія кулонів. Вони з успіхом носяться і в діловому стилі, і на вечірку. Мабуть, немає напрямку, в якому геометричні аксесуари не гармоніюють. Як і класичні форми, геометрія вишукано виглядає в будь-якій ситуації.

Як купити кулони та підвіски в магазині Імперія Золота

Подаруйте собі, близькій людині ювелірну підвіску. Ціна підвіски незначна в порівнянні з захопленням, яке вона дарує. Замовити кулон онлайн в інтернет-магазині Imperia Zolota легко, орієнтуючись на фото конкретної пропозиції та відгуки. Всі фотографії авторські та правдиві. Купити підвіску в Києві можна, перебуваючи в будь-якій точці України. Служба доставки дбайливо доставить значущу прикрасу вам протягом двох-трьох робочих днів.


Прикраси, що пропонуються в каталозі підвісок і кулонів, є в наявності. Ми не дамо приводу розчаруватися у зверненні до нас за ювелірними кулонами. Гості магазину купують виключно якісні вироби, вартість яких прийнятна. Це обумовлено багаторічним співробітництвом з вітчизняними та іноземними партнерами, що мають потрібні для діяльності сертифікати.

показати повністю