Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Чоловічі срібні ланцюжки

Дізнавайтеся про новинки та знижки ПЕРШИМИ!

Чоловічі срібні ланцюжки в Imperia Zolota

Поважна прикраса для джентльмена виконується в Україні в декількох видах дорогоцінного металу. Чоловічий срібний ланцюг має цікавий шлях розвитку довжиною в кілька століть. Можливо, хлопці і не замислюються про джерела тяжіння до мерехтливої прикраси, але все одно із задоволенням дивляться на сталеве поблискування в віддзеркаленні.


На відміну від інших благородних металів, срібло універсально, практично й доречно в багатьох ситуаціях: як щоденна супутниця, що не знімається і аксесуар на вихід.


Немає кращої пропозиції, знайденої в ювелірному салоні, для іміджевого і пристойного подарунка. Якщо золотий аксесуар в деяких ситуаціях по дар досить інтимний і солідний по фінансах, то срібний чоловічий ланцюжок має демократичну вартість і великий перелік заходів, до яких доречно було б зробити такий презент.


Особливості срібла як металу, в його пластичності. Дизайнери, завдяки цій властивості можуть використовувати великий набір технік, створюючи ексклюзивні цікаві моделі. Перш ніж стильна ювелірна прикраса з'явиться на світло, йому належить пройти багато етапів, починаючи з розуміння дизайну.

Як вибрати чоловічі ланцюжки з срібла

Почати пошук того самого аксесуара, що буде ідеально підходити під всі параметри, має сенс з розуміння, для якої людини купується виріб, з яким характером і способом життя майбутньої власник. Для активних хлопців, що займаються спортом, багато і часто переміщаються, знадобиться міцна надійна в носінні модель з хорошим замком і міцним плетінням.


Купити срібний ланцюжок для чоловіка недовго, якщо завбачливо подумати про її розмір і формат. В ювелірних справах використовуються різні пропорції складових срібного сплаву. Пропозиції, створені на їх основі, маркуються цілим переліком проб. Найпопулярніша і така, що має попит з них — 925 проба.


Щоб визначитися з довжиною, можна використовувати вже наявні аксесуари, для орієнтиру або зробити виміри самостійно. Охопивши шию стрічкою так, щоб не сильно здавлювати і не було занадто вільно, отриману величину в сантиметрах помножте на два. Ви отримаєте найбільш відповідну довжину примірника. Цей критерій буде залежати і від того, чи планується поєднувати модель з тематичної підвіскою або чоловічий срібний ланцюжок буде вдягатися як самодостатня деталь образу.

Яку вибрати підвіску

Якщо пані вибирають в салоні доповнення до поширеного аксесуару, що не має прихованих підтекстів, то джентльмени віддають перевагу кулонам з особливим для них значенням і сенсом. Ювелірне рішення багато в чому демонструє його погляд на життя, неявно демонструє риси характеру. Підвіска підбирається з того ж металу, що і основна прикраса і має вагу приблизно вдвічі, іноді вчетверо меншу, щоб комплект виглядав органічно.


  • Хрестик і ладанка. Підвіска з релігійним значенням. Натільні символи, що доповнюють основну деталь в образі інкрустують кристалами або емаллю. Можуть бути виконані в чорніння, або зовсім без гравіювань і вставок.


  • Обереги в старослов'янської, скандинавської тематиці. На них часто зображуються руни. Такі деталі обробляються родієм або чорнінням, виглядає це дуже харизматично.


  • Знаки зодіаку. Простий і хороший подарунок до дня народження. Майстри варіюють виконання таких робіт в різних модифікаціях, тому вибрати в каталозі цінний і стильний подарунок буде легко.

Срібний ланцюжок для чоловіка. Вибираємо плетіння

Характер конструкції виробу невловимо демонструє симпатії хлопця в речах. Найменші і незначні на вигляд деталі оточуючими зчитуються підсвідомо. Крім естетичної компоненти, плетіння відповідає за міцність і практичність пропозиції. Виття існує безліч. Є в каталозі позиції, що особливо полюбилися гостям. 


Повноважне «кордове» плетіння належить до ручного виду роботи. Метал, що перекочується на чоловічий шиї, привносить в його вигляд легку агресивність. Нестандартний вигляд виробу, який, як правило, чоловіки обирають собі самостійно.


Об'ємне виття «кардинал або італійка» часто представлено в інтернет-магазинах. Срібні чоловічі ланцюжки виконані такою технікою, здаються масивними і представницькими.


Техніка «бісмарк» знайома багатьом власникам ювелірних прикрас, навіть якщо вони про нього не чули. Як і «якірне», це міцне і дуже надійне виття, яке ідеально підходить спортсменам, активним хлопцям. Срібні ланцюжки для чоловіків в такій модифікації не страшно втратити або порвати.

Як купити срібний чоловічий ланцюжок

Попередньо вивчивши фото і відгуки, вибрати і придбати добротну річ онлайн сьогодні простий і приємний захід. Це економить купу сил і часу, навіть якщо ви знаходитесь не в Києві, оскільки сервіс доставки бездоганно працює по всій країні. Купити чоловічий срібний ланцюжок, підібравши оптимальну вартість прикраси, можна буквально у два кліки.

показати повністю