Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Чоловічі срібні ланцюжки

Срібний ланцюжок

1349 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП055с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 8.43г
Срібний ланцюжок

3733 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП029с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 23.33г
Срібний ланцюжок

2512 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП056с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 15.70г
Срібний ланцюжок

1792 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП075с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 11.20г
Срібний ланцюжок

5381 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП003с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 21.55г
Срібний ланцюжок

1878 грн
продано

Срібний ланцюжок (ЦП066с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 11.74г
{ocdw_form_builder_1}

Чоловічі срібні ланцюжки в Imperia Zolota

Поважна прикраса для джентльмена виконується в Україні в декількох видах дорогоцінного металу. Чоловічий срібний ланцюг має цікавий шлях розвитку довжиною в кілька століть. Можливо, хлопці і не замислюються про джерела тяжіння до мерехтливої прикраси, але все одно із задоволенням дивляться на сталеве поблискування в віддзеркаленні.

На відміну від інших благородних металів, срібло універсально, практично й доречно в багатьох ситуаціях: як щоденна супутниця, що не знімається і аксесуар на вихід.

Немає кращої пропозиції, знайденої в ювелірному салоні, для іміджевого і пристойного подарунка. Якщо золотий аксесуар в деяких ситуаціях по дар досить інтимний і солідний по фінансах, то срібний чоловічий ланцюжок має демократичну вартість і великий перелік заходів, до яких доречно було б зробити такий презент.

Особливості срібла як металу, в його пластичності. Дизайнери, завдяки цій властивості можуть використовувати великий набір технік, створюючи ексклюзивні цікаві моделі. Перш ніж стильна ювелірна прикраса з'явиться на світло, йому належить пройти багато етапів, починаючи з розуміння дизайну.

Як вибрати чоловічі ланцюжки з срібла

Почати пошук того самого аксесуара, що буде ідеально підходити під всі параметри, має сенс з розуміння, для якої людини купується виріб, з яким характером і способом життя майбутньої власник. Для активних хлопців, що займаються спортом, багато і часто переміщаються, знадобиться міцна надійна в носінні модель з хорошим замком і міцним плетінням.

Купити срібний ланцюжок для чоловіка недовго, якщо завбачливо подумати про її розмір і формат. В ювелірних справах використовуються різні пропорції складових срібного сплаву. Пропозиції, створені на їх основі, маркуються цілим переліком проб. Найпопулярніша і така, що має попит з них — 925 проба.

Щоб визначитися з довжиною, можна використовувати вже наявні аксесуари, для орієнтиру або зробити виміри самостійно. Охопивши шию стрічкою так, щоб не сильно здавлювати і не було занадто вільно, отриману величину в сантиметрах помножте на два. Ви отримаєте найбільш відповідну довжину примірника. Цей критерій буде залежати і від того, чи планується поєднувати модель з тематичної підвіскою або чоловічий срібний ланцюжок буде вдягатися як самодостатня деталь образу.

Яку вибрати підвіску

Якщо пані вибирають в салоні доповнення до поширеного аксесуару, що не має прихованих підтекстів, то джентльмени віддають перевагу кулонам з особливим для них значенням і сенсом. Ювелірне рішення багато в чому демонструє його погляд на життя, неявно демонструє риси характеру. Підвіска підбирається з того ж металу, що і основна прикраса і має вагу приблизно вдвічі, іноді вчетверо меншу, щоб комплект виглядав органічно.

  • Хрестик і ладанка. Підвіска з релігійним значенням. Натільні символи, що доповнюють основну деталь в образі інкрустують кристалами або емаллю. Можуть бути виконані в чорніння, або зовсім без гравіювань і вставок.

  • Обереги в старослов'янської, скандинавської тематиці. На них часто зображуються руни. Такі деталі обробляються родієм або чорнінням, виглядає це дуже харизматично.

  • Знаки зодіаку. Простий і хороший подарунок до дня народження. Майстри варіюють виконання таких робіт в різних модифікаціях, тому вибрати в каталозі цінний і стильний подарунок буде легко.

Срібний ланцюжок для чоловіка. Вибираємо плетіння

Характер конструкції виробу невловимо демонструє симпатії хлопця в речах. Найменші і незначні на вигляд деталі оточуючими зчитуються підсвідомо. Крім естетичної компоненти, плетіння відповідає за міцність і практичність пропозиції. Виття існує безліч. Є в каталозі позиції, що особливо полюбилися гостям. 

Повноважне «кордове» плетіння належить до ручного виду роботи. Метал, що перекочується на чоловічий шиї, привносить в його вигляд легку агресивність. Нестандартний вигляд виробу, який, як правило, чоловіки обирають собі самостійно.

Об'ємне виття «кардинал або італійка» часто представлено в інтернет-магазинах. Срібні чоловічі ланцюжки виконані такою технікою, здаються масивними і представницькими.

Техніка «бісмарк» знайома багатьом власникам ювелірних прикрас, навіть якщо вони про нього не чули. Як і «якірне», це міцне і дуже надійне виття, яке ідеально підходить спортсменам, активним хлопцям. Срібні ланцюжки для чоловіків в такій модифікації не страшно втратити або порвати.

Як купити срібний чоловічий ланцюжок

Попередньо вивчивши фото і відгуки, вибрати і придбати добротну річ онлайн сьогодні простий і приємний захід. Це економить купу сил і часу, навіть якщо ви знаходитесь не в Києві, оскільки сервіс доставки бездоганно працює по всій країні. Купити чоловічий срібний ланцюжок, підібравши оптимальну вартість прикраси, можна буквально у два кліки.

показати повністю