Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Каблучки спаси та збережи

Золота каблучка - спаси и сохрани

6630 грн
продано

Золота каблучка - спаси и сохрани (КБ027и)

Метал Золото
Колір металу Червоне золото
Вставка осн. Без вставки
Вага 2.73г
Золота каблучка - спаси и сохрани

18074 грн
продано

Золота каблучка - спаси и сохрани (КБ335и)

Метал Золото
Колір металу Червоне золото
Вставка осн. Без вставки
Вага 4.26г
Срібна каблучка Спаси та Збережи

1127 грн
продано

Срібна каблучка Спаси та Збережи (КБ023с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вага 2.32г
Срібна каблучка Спаси та Збережи

573 грн
продано

Срібна каблучка Спаси та Збережи (КБ027(3)с)

Метал Срібло
Колір металу Срібло
Вставка осн. Без вставки
Вага 1.18г
{ocdw_form_builder_1}

Каблучки «Спаси й Збережи»

«Господи спаси и сохрани мя. Аминь» — популярна молитва серед християн. Звучить духовно, розумно, чесно. Спаси та збережи каблучки, що пропонує ювелірний завод «Імперія Золота» символізують віру, силу духу, захист.

Цікавий факт: маркетологи з ювелірної індустрії склали топ виробів з написами. До нього потрапили вироби, що частіше замовляють, купують, додають до wishlist. Отже, покупці віддають перевагу таким варіантам:

  • Все минає. Пройде й це. (Цар Соломон).
  • Фраза на чорній говірці (вигадана мова) з х/ф "Володар кілець".
  • Врятуй та збережи.

Десятиліття ця трійця залишається бажаною для багатьох, а екземпляри — визнана класика. Вони б'ють рейтинги з продажів. Порівняти "успіх" можна з легендарною американською цитатою "In God We Trust".

Який зміст вкладають в ювелірку з цитатами

kabluchka vryatuy ta zberezhi

Каблучки «Врятуй та збережи» стали популярними, затребуваними в останні 10-15 років. Вироби з дорогоцінних металів купують чоловіки, жінки. Закохані пари часто використовують, як каблучки для заручин чи замість обручок.

Прикраси з молитвою — історія не про успіх чи популярність. Це більше про внутрішнє наповнення особистості, віру. Ювеліри сьогодні можуть вигравіювати будь-який напис, зробити 1000 дизайнів. Чому ж так популярні ці прості слова?

Для православної людини фраза таїть у собі священний сенс: прохання вберегти душу, тіло, розум від спокуси, недоброзичливців, лукавого.

Коштовність з молитвою можна подарувати кому завгодно: хлопцю, дівчині, мамі, братові, батькові. Часто перед даруванням аксесуари відносять в храм для освячення, благословення.

Каблучки підкреслюють соціальний статус, пріоритети. З давніх-давен фінансово забезпечена людина купує дорогі ювелірні вироби. Сторіччя тому предки використовували перстні в якості:

  • трофеїв;
  • подарунків;
  • оберегів.

У світі ще довго будуть сперечатися на тему переоцінки дорогоцінних металів, каменів. В різні часи кольорові метали цінували, містифікували. Юда продав Ісуса за 30 срібняків. Нечисть вразлива до срібла.

Таємні смисли, містика й символізм

Скільки всього в собі таїть ювелірний виріб? Коло — символ колеса життя, матері, нескінченності. Ця форма символізує абсолютний захист. Згадайте, в гоголівському творі «Вій» бурсака врятувало коло, яке він окреслив навколо себе. Нечиста сила не змогла прорвати такий захист.

Прикраса привертає увагу оточення, забезпечує захист від лихого ока. Недоброзичливець з поганими помислами може відволіктись на аксесуари й забути, що поганого хотів сказати, побажати чи зробити.

Це сімейний оберіг, який передають з покоління в покоління - символ роду, захисту.

Уявляєте ту любов, турботу, яку людина проявляє, вкладає в шматочок металу? Турбота та піклування йдуть чистого серця, їх хочуть піднести в дар — такий подарунок цінніший від будь-яких дрібничок.

vryatuy ta zberezhi

Найкращий подарунок для чоловіків

Каблучки «Спаси та Вбережи» чоловічі з золота або срібла — відмінний подарунок для чоловіка будь-якого віку, соціального статусу. Йому буде радий зрілий мужчина, юнак, тато, брат. Якщо чоловік хрещений, то такий презент йому має сподобатися. Він підкреслить особливе ставлення до нього, любов, турботу, душевну близькість. Подарунок універсальний до будь-якого свята:

  • День народження;
  • Річниця шлюбу;
  • Новий рік;
  • Професійне свято (день пожежного, наприклад).

В каталозі Imperia Zolota є різні моделі: по товщині, зі вставками чи без. Прикраса дуже ефектно виглядає на руці.

Чоловічі печатки — не єдині коштовні речі для представників сильної статі. У нульових прикрашати руки могли дозволити лише представники субкультур: рокери, репери, байкери, неформали, сьогодні ситуація інша. Нарешті, чоловічі прикраси стали такі ж різноманітні, як жіночі.

Немає обмежень в одязі, зачісці, аксесуарах. Чоловіча мода вільна у своєму вираженні!

Чим здивувати кохану жінку

Каблучки «Спаси й Вбережи» жіночі підійдуть на подарунок для мами, сестри, коханої жінки чи подруги. Каблучки часто поєднують з іншими перснями, використовувати як елемент набірної каблучки.

Ювелірні прикраси можуть приваблювати захоплені погляди. Та заразх мова йде про ті, що «ми носимо для себе». Вони гріють душу, викликають приємні спогади. Це не обов'язково має бути перстень з діамантами. Це може бути щось більш просте у дизайні, оздобленні.

Золото або срібло?

Хтось принципово не носить біжутерію, а вважає за краще золото: біле, червоне, лимонне тощо. Комусь більше подобається срібло: з родіюванням, чорнінням. Люди з алергією на метали можуть дозволити тільки золото. Навіть медичні сплави у них викликають висип й подразнення по всьому тілу.

Тому важливо враховувати фізіологічні особливості, смакові переваги, інші фактори при створенні ювелірки. Краматорський ювелірний завод врахував всі нюанси, і створив чудові золоті каблучки спаси та збережи в декількох варіантах.

В каталозі дві основні моделі. Зрозуміти, що за напис дуже складно, якщо рука рухається. Дизайн нагадує химерний вензель. У наявності каблучки спаси та збережи зі срібла.

Переваг на багато більше. Ювелірний виріб з дорогоцінного або напівдорогоцінного металу, а значить благородний, довговічний!

Цікавий варіант для пар

У світі чимало парних татуювань, одягу, чашок. Чому б не зробити каблучки спаси та збережи парні? Вже є! Їх обирають замість каблучок до заручин або шлюбних обручок — чудовий символ кохання. Гармонійне поєднання, неоціненне, естетичне, духовне!

Каблучки спаси та вбережи купити в мережі магазинів Краматорського ювелірного заводу можна онлайн і офлайн. На офіційному сайті компанії їх легко знайти. Знаєте свій розмір? — відмінно, оберіть потрібний, заповніть всі поля замовлення. На виробах присутнє клеймо, проба, надаються сертифікати, виробник дає гарантію.

показати повністю