Обмін 14 днів

Безкоштовна доставка від 2000 грн

Знижка при покупці онлайн

Гарантія на всі вироби

Сертифіковані вироби

Приймайте участь в нашій Акції "Даруємо подарунки"

Imperia Zolota 25.02.2021

Даруємо подарунки

Весна! Очікування! Краса! І, звісно, прикраси!

Більше замовлень, більше подарунків.

Даруємо весняні подарунки кожному, хто в період проведення акції оформить замовлення в інтернет-магазині будь-якої золотої прикраси або здійснить покупку золотої прикраси вагою від 3 грамів в одному з роздрібних магазинів мережі.

Акція діє з 25.02.21 по 8.03.21 включно в інтернет-магазині і в усій мережі магазинів торговельної марки Imperia Zolota.

Завітайте, подарунок чекає на вас!

Подробиці акції  і офіційні умови шукайте нижче,  а також запитуйте у консультантів магазинів Imperia Zolota.

Поспішайте!

Кількість подарунків обмежена.

Всі питання можете задавати за телефонами вказаними на сайті 050 472 95 82


Подарунки вже чекають на вас!

 

Детальні умови акції “Даруємо подарунки”⤵️


Офіційні умови проведення акції “Даруємо подарунки” від ТМ “Imperia Zolota”

 

1. Організатор рекламної акції, територія та період проведення акції

1.1. Організатор акції: Фізична особа - підприємець Бурба Вітас Іозасович, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2089622232, юридична адреса: 84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна 17, кв. 66.

1.2. Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованої території та території проведення операції Об’єднаних сил.

1.3. Період проведення Акції - з 25.02.2021 року по 08.03.2021 року включно (надалі - "Період проведення Акції").


2. Умови участі в Акції

2.1.  Учасниками Акції можуть особи, які на момент проведення Акції перебувають на території України, досягли 18 років та виконали умови Акції (надалі – «Учасники»).

2.2. Особи, дієздатність яких обмежено та недієздатні особи беруть участь в Акції відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора Акції та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

2.4. В Акції беруть участь споживачі, які придбали Акційну продукцію без мети її подальшого продажу.

2.5. Для того, щоб взяти участь в Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам п.п. 2.1.-2.4. цих Правил протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) повинна здійснити наступні дії:

2.5.1. На момент проведення Акції бути учасником програми лояльності мережі магазинів торговельної марки «Imperia Zolota» та інтернет-магазину https://imperiazolota.ua.

2.5.2. В період проведення Акції (п. 1.3. Правил) при купівлі будь-якої прикраси із  золота 585 проби(для інтрнет магазину), та  золотої прикраси 585 проби вагою від 3 грамів(для фізичних магазинів), покупцю надається право обрати додатковий подарунок*

* під подарунком мається на увазі можливість обрати випадковим чином ювелірну прикрасу зі срібла 925 проби(з переліку тих, які будуть запропоновані).

2.5.3.  Акція діє в мережі магазинів торговельної марки «Imperia Zolota» та в інтернет-магазині https://imperiazolota.ua.

2.5.4.  В інтернет-магазині акція діє на будь-яку прикрасу із золота без обмежень, тобто один чек - один додатковий подарунок. 

2.5.5. Кількість подарунків, які можливо отримати залежить від кількості чеків, які відповідають п. 2.5.2.

2.5.6. На період дії  акції знижка за дисконтною картою не діє, за умови придбання прикрас, які відповідають п.2.5.2.

2.5.7. Прикраси з вагою менше 3 грамів участь в акції не беруть, тому на них діє знижка за дисконтною картою.

2.5.8. Покупцю, який виконав умови акції, надається право обрати між отриманням подарунку або знижкою за дисконтною картою.

2.5.8. Дана акція сумується з усіма іншими акціями, які тривають в цей період.

 

3. Надання інформації та порядок використання персональних даних.

3.1. Акція має на меті формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на продукцію торговельної марки Imperia Zolota.

3.2. Беручи участь в Акції та реєструючись в програмі лояльності, кожен Учасник надає згоду на обробку і використання Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (надалі – «Персональні дані»).

3.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (в тому числі передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовується Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положенням Закону України «Про захист персональних даних»

3.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, прав суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

3.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).

3.6. Володарем бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

3.7. Учасник погоджується з тим, що зазначені ним при реєстрації контактні дані (включаючи, але не обмежуючись електронною поштою, номером телефону і т.д.) будуть автоматично включені в систему розсилки новин про Організатора, включаючи рекламну та іншу інформацію.


4.  Інші умови

4.1. Організатор Акції може вносити будь-які зміни та/або доповнення у ці Правила, в т.ч. змінювати Період проведення Акції.

4.2. У випадку виникнення ситуації, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

4.3. Взявши участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання подарунків Акції. При цьому така особа не має право на одержання будь-якої компенсації від Організатора Акції.

4.4. Якщо Учасник Акції, що має право на отримання відсотка знижки, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції (в т. ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати знижку, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

4.5. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші обставини, що не залежать від волі Організатора Акції.

4.6. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).

4.7. У разі розірвання договору купівлі-продажу Товару, Учасник Акції позбавляється права на отримання відсотка акційної знижки.

4.8.  Акція обмежена періодом проведення Акції, визначених категорій у п. 2.5.2.

4.9. Питання, відгуки, пропозиції та зауваження щодо цих Умов прохання надіслати за наступною адресою електронної пошти іnfo@imperiazolota.ua

Imperia Zolota
Поділитися с друзями або зберегти:
100

Відгуки: 0 коментарів
Написати відгук
    
3 поради про те, що робити коли каблучка завелика

Для кожної дівчини улюблена каблучка - це і прикраса, і фамільна коштовність, і пам'ятний подарунок. ..

Як каблучка повинна сидіти на пальці?

Носити ювелірні прикраси любить практично кожна жінка. Серед всіх виробів із ..

Як дарувати каблучку для заручин та як не потрібно цього робити

Кожна дівчина хоче щоб пропозиція вийти заміж пролунала при романтичних обставин..

(КОНКУРС ЗАВЕРШЕН) Конкурс "Злий" Подружку

Авжеж, саме «злий...», але не хвилюйся, ми не зробимо подружці нічого поганого. Навпаки — подаруємо красиві ..

На якій руці носять обручку - чи існує єдине правило?

Здавалося б, відповідь лежить на поверхні. Всім, хто цікавиться, на якій руці..