Обмен 14 дней

Бесплатная доставка от 2000 грн

Скидка при покупке онлайн

Гарантия на все изделия

Сертифицированные изделия

Конкурс от Imperia Zolota : "Слей" подружку

Imperia Zolota 25.09.2020

(5) 4

Да, да, именно «слей...», но не беспокойся, мы не сделаем подруге ничего плохого. Наоборот — подарим красивые золотые серьги вам обоим, чтоб вы потом вспоминали этот конкурс и радовались нашим украшениям.


Как "слить"? Выполни эти простые условия:  

1. Заполни анкету участницы конкурса, нажав кнопку ниже.

2. Оставь под конкурсным постом* на наших страницах  в   Instagram или Facebook коментарий, в котором кратко расскажи, почему ваша подруга достойна золота. Соответственно отметь ее в комментарии.

Вот ссылка на пост с Конкурсом, чтоб долго не искать. 

*В случае, если ты не зарегестрирована ни в одной из соцсетей, коментарий можешь оставить на этой сранице.

Конкурс продлится до 25 октября 2020, анкеты для участия принимаются до 25.10.20 г. 23:59 ч. включительно.

Результаты конкурса мы огласим 27 октября до 18:00.

Поэтому настойчиво советуем подписываться на наши странички в соцсетях, чтоб не пропустить оглашения результатов. Если не выйдет связатся с тобой, выбираем другого победителя.

И сторис, как без них, выставляй конкурсный пост, чтоб твои подруги были в курсе и могли "отомстить".

Колличество поданных анкет от одной участницы не ограничено. Больше "сливаешь", больше шансов победить.

Покажите нам всех своих подруг, которые достойны золота! ⤵️

 


Подробные условия конкурса: ⤵️


Офіційні правила проведення конкурсу “Злий” подружку” від ТМ “Imperia Zolota” (далі – Правила)

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Організатором та Виконавцем конкурсу “Злий подружку” від ТМ “Imperia Zolota”(надалі – Конкурс) є Фізична особа-підприємець Доморослий Дмитро Олександрович, реєстраційний номер обліковою картки платника податків 3041303296, що знаходиться за адресою: 84300, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Бикова 5-22 (надалі – Організатор та/або Виконавець Конкурсу).

1.2. Конкурс проводиться на території України, підконтрольній українській владі (надалі – Територія проведення Конкурсу). Конкурс не проводиться на тимчасово окупованій території України та у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

1.3. Акція триває з 25 вересня 2020 року до 25 жовтня 2020 року (надалі – період проведення Конкурсу). Останній день реєстрації участі в Конкурсі– 23 год. 59 хв. (за київським часом) 25 жовтня 2020 року. 26 жовтня 2020 року - підведення підсумків. 27 жовтня 2020 року - оголошення результатів конкурсу на офіційній сторінці торговельної марки “Imperia Zolota” за посиланням https://www.instagram.com/imperiazolota.ua/

1.4. Цей Конкурс не є лотереєю та азартною грою. Конкурс є маркетинговим заходом, що проводиться з метою рекламування ювелірних виробів, які пропонується до продажу в мережі роздрібних магазинів під торговельною маркою “Imperia Zolota” та в інтернет-магазині imperiazolota.ua.

1.5. Змістом Конкурсу є комплекс заходів, спрямованих на популяризацію і підтримання інтересу споживачів до ювелірних виробів, які пропонується до продажу в мережі роздрібних магазинів під торговельною маркою “Imperia Zolota” та в інтернет-магазині imperiazolota.ua Організатора Конкурсу.

1.6. Під Конкурсом мається на увазі визначення переможців та передбачає видачу його переможцям виграшів (призів), визначених цими Правилами. Переможці Конкурсу визначаються відповідно до цих Правил.

 

2. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

2.1.  Учасниками Конкурсу можуть стати повнолітні громадяни України, які проживають на території проведення Конкурсу та виконали усі умови Конкурсу (дивись далі), протягом періоду проведення Конкурсу, а також зареєструвались у встановлені в даних Правилах строки та відповідно до вимог цих Правил.

2.2. Не визнаються Учасниками Конкурсу і не мають права брати в ній участь: - власники, працівники Організатора Конкурсу; - малолітні, неповнолітні, обмежено дієздатні та недієздатні особи, а також особи, що не є громадянами України; - особи, які протягом строку проведення Конкурсу не виконали всі умови Конкурсу (дивись далі). У разі виявлення факту участі в Конкурсі фізичної особи, яка підпадає під будь-який критерій, передбачений вище в цьому пункті Правил, і згідно Порядку визначення переможців (п.5 даних Правил) буде обрана як Переможець, така особа не буде визначено переможцем, і виграш (приз) такій особі не надається.

2.3. Статус учасника Конкурсу набуває фізична особа, яка відповідає визначеним цими Правилами вимогам, з моменту її реєстрації як учасника Конкурсу.

 

3. ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ТА ВСІ УМОВИ КОНКУРСУ.

3.1. Зареєструватися та прийняти участь у Конкурсі можуть фізичні особи, які дотримались вимог даних Правил. Реєстрація та всі дії здійснюється особою самостійно на офіційній сторінці Інстаграм Ювелірна фабрика Imperia Zolota, Фейсбук Ювелірна фабрика Imperia Zolota та на сайті imperiazolota.ua. За посиланням на сайті: https://imperiazolota.ua/ua/zlyy-podruhu/ (надалі - «сторінка Конкурсу»).

3.1.1. При участі в Конкурсі учаснику - фізичній особі необхідно перейти на сайт imperiazolota.ua та заповнити анкету на сторінці Конкурсу в період з 25 вересня 2020 року до 23:59 25 жовтня 2020 року за київським часом.

3.1.2. При участі в Конкурсі учаснику - фізичній особі необхідно в коментарях під постом Конкурсу на сторінках в соціальних мережах Інстаграм і Фейсбук) або у відгуку на офіційній сторінці проведення Конкурсу на сайті imperiazolota.ua, надати відповідь на питання “Чому подруга гідна отримати подарунок?”.

3.2. При реєстрації для участі в Конкурсі в якості ідентифікатора фізичної особи як учасника Конкурсу виступає номер мобільного телефону та адреса електронної пошти, введений такою фізичною особою під час заповнення анкети Конкурсу.

3.3. ФІ, телефон, адреса електронної пошти та місто проживання подружки, котрі треба писати в анкеті — є додатковою інформацією згідно Правил Конкурсу. Фізична особа, яка бере участь у Конкурсі має право заповнити декілька анкет та вказати декілька своїх подруг, кількість анкет не обмежується.

3.4. Заповнення фізичною особою анкети на сторінці Конкурсу для участі в ньому підтверджує згоду такої фізичної особи з умовами цих Правил.

3.5. Виконавець Конкурсу має право відмовити у реєстрації учасника на сторінці Конкурсу для участі в Конкурсі та/або якщо:

3.5.1. Не виконані умови, передбачені п. 1.3 та п. 3, або наступили умови, передбачені п.2.2. цих Правил.

  

4. ПРИЗОВИЙ ФОНД КОНКУРСУ.

4.1. Під час проведення Конкурсу розігрується подарунок (приз): ПРИЗ: ДВІ ПАРИ СЕРЕЖОК ІЗ ЗОЛОТА 585 ПРОБИ (з артикулами СП657и та СП657Би).

4.2. Оподаткування подарунків (призів) здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Відповідальність за контроль оподаткування (утримання та перерахування податків у зв’язку з отриманням подарунку (призу) в рамках проведення Конкурсу) несе Виконавець.

4.3. Заміна виграшу (призу) на інше благо або грошовий еквівалент не допускається.

  

5. ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ВИДАЧІ ПРИЗІВ.

5.1. Право на отримання подарунка (приза) набувають учасники Конкурсу, які згідно із цими Правилами стали переможцями Конкурсу.

5.2. Порядок проведення Конкурсу:

5.2.1. Учасниками Конкурсу є всі особи, які є учасниками Конкурсу відповідно до цих Правил.

5.2.2. Результати Конкурсу, в межах якого розігруються дві пари сережок із золота будуть опубліковані 27 вересня 2020 року до 18 години 00 хвилин на Інстаграм сторінці ТМ “Imperia Zolota”, Фейсбук сторінці ТМ “Imperia Zolota” та на сайті. Відеозапис Конкурсу буде розміщений на цих сторінках Організатора.

5.3. За результатами проведення Конкурсу для визначення переможців Конкурсу комп’ютерною програмою (за принципом випадковості) визначається 1 (один) учасник Конкурсу, який має право на отримання головного призу. Другий приз дістанеться фізичній особі, яку переможець вказав в анкеті у якості подруги.

5.4. Для отримання виграшу (призу) переможець надає інформацію таку як: ФІ, телефон, адресу електронної пошти та місце проживання.

5.5. Приз не обмінюється на грошовий еквівалент.

5.6. Подарунок буде відправлений переможцю Конкурсу кур’єрською службою протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту оголошення результатів розіграшу Конкурса та виконання переможцем умов п.5.4. даних Правил.

5.7. Виконавець Конкурсу має право запропонувати Переможцю, який відповідно до цих Правил набув права на отримання виграшу (призу), взяти участь у проведенні фото/відеозйомки та інтерв’ю з можливістю розміщення таких матеріалів на офіційних носіях Виконавця Конкурсу.

  

6. ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ УЧАСНИКІВ

6.1. Приймаючи участь у Конкурсі (п. 2, п.3), Учасник дає згоду на обробку персональних даних відповідно до умов Політики обробки персональних даних: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/z0495-20#Text Зокрема, Учасник дає згоду: - на розміщення при публікації результатів Конкурсу прізвища, імені та по батькові (за наявності), в тому числі зазначених у особистому кабінеті на Сайті, в акаунтах соціальних мереж; - на розміщення при публікації результатів Конкурсу зображення Участника, зазначеного в особистому кабінеті на Сайті або в акаунті соціальних мереж. Зображення використовуються з метою персоналізації та візуалізації переможця; - на передачу прізвища, імені, по батькові та контактних даних (адреса електронної пошти, номер телефона та фізичної адреси) партнерам, якщо це необхідно для видачі призу.

6.2. Якщо Учасник не згоден на обробку його персональних даних у зазначеній меті, йому треба написати листа за адресою info@imperiazolota.ua. У листі повинні бути зазначені персональні дані та перелік мети, щодо яких Учасник не згоден з обробкою. При відсутності права на обробку персональних даних Учасника Організатор Конкурсу має право в односторонньому порядку без будь-яких санкцій відмовитися від виконання своїх зобов’язань з приводу видачі призу. Важливо: Организатор информує Учасників про те, що при відсутності права на обробку персональних даних у нього може бути відсутнім можливість видати приз.

  

7. ІНШІ УМОВИ.

7.1. Участь у Конкурсі (реєстрація як учасника Конкурса та виконання всіх умов п.3) підтверджує згоду такої фізичної особи зі збором та обробкою її персональних даних та подальшим їх використанням Організатором з метою забезпечення реалізації відносин у сфері маркетингу і реклами без отримання додаткової згоди такого учасника Конкурсу (заповнення анкети на Сайті є підтвердженням згоди на таке використання).

7.2. Ці Правила розміщуються на сторінці сайта ТМ “Imperia Zolota” та на сторінках соціальних мереж Інстаграм, Фейсбук Організатора.

7.3. Організатор Конкурсу залишає за собою право вносити зміни в ці Правила з обов’язковим їх подальшим розміщенням на сторінках Конкурсу.

7.4. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за коректну роботу GSM-операторів.

7.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу.

7.6. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за достовірність наданої учасниками Конкурсу інформації щодо контактів з ними.

7.7. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за використання подарунків (призів) після їх одержання переможцем Конкурсу.

7.8. Організатор Конкурсу не вступає у суперечки між учасниками Конкурсу відносно визначення претендентів на отримання подарунків (призів) та не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечок та спорів щодо права на отримання подарунків (призів).

7.9. Організатор Конкурсу залишає за собою право змінити строк проведення Конкурсу, про що повідомляє на сторінках соціальних мереж та на сайті шляхом внесення відповідних змін у дані Правила.

7.10. Організатор Конкурсу залишає за собою право призупиняти видачу або відмовляти у видачі подарунка (приза) переможцю Конкурсу у випадку, якщо такий учасник порушив (не дотримав) положення цих Правил, а також в інших випадках, передбачених чинним законодавством України.

7.11. Організатор Конкурсу залишає за собою право скасовувати реєстрацію раніше зареєстрованих учасників у випадку, якщо Організатором Конкурсу було виявлено, що учасник зареєструвався шляхом вчинення шахрайських дій, неправомірного використання своїх повноважень тощо. Офіційні сторінки Конкурсу

https://imperiazolota.ua/ua/promo-sale-imperia-zolota-uk/zlyy-podruhu/

https://www.instagram.com/imperiazolota.ua/

https://www.facebook.com/imperiazolota.ua

 

Imperia Zolota
Поделиться с друзьями или сохранить:
2367

4 комментариев
Оставить комментарий
    
Популярные статьи
3 совета о том, что делать, если кольцо большое

Для каждой девушки любимое колечко – это и украшение, и фамильная драгоценность, и памятный подарок. ..

Как должно сидеть кольцо на пальце?

Носить ювелирные украшения любит практически каждая женщина. Среди всех издел..

Конкурс "Слей" Подругу

Да, да, именно «слей...», но не беспокойся, мы не сделаем подруге ничего плохого. Наоборот — подарим красивы..

На какой руке носят обручальное кольцо – есть ли общее правило?

Казалось бы, ответ лежит на поверхности. Всем интересующимся, на какой руке н..

Как дарить кольцо на помолвку и как этого делать не нужно?

Каждая девушка хочет, чтобы предложение выйти замуж прозвучало в романтической о..