Обмен 14 дней

Бесплатная доставка от 2000 грн

Скидка при покупке онлайн

Гарантия на все изделия

Сертифицированные изделия

Участвуйте в нашей акции "Лови скидку!»

Imperia Zolota 05.11.2020

(0) 0

Лови момент - лови скидку!  

Охотитесь на скидки?

Тогда участвуйте в нашей акции "Лови скидку!»

 Чтобы стать участником акции и приобрести украшения с драгоценными камнями с дополнительной скидкой до 25% необходимо:


1. Выбрать товар на сайте из указанной категории:  Украшения с Драгоценными камнями

2. Перейти на страницу нашей компании в Инстаграм ссылка.

3. Под шапкой профиля или в актуальном, найти нашу фирменную маску.


4. Воспользовавшись ею, поймать свой % скидки.

5. Отправить нам видео с маской в личном  сообщении, в котором вы поймали свою скидку.

6. Получить промокод на скидку в ответном сообщении.

7. Применить промокод при оформлении заказа на сайте или сообщить его консультанту по телефону.

 

Или же просто позвоните нам и консультанты интернет-магазина помогут выполнить все условия и принять участие в акции.


Спеши поймать свою скидку! Время Акции ограничено!


 

Подробные условия акции “Лови знижку”⤵️


Офіційні Умови акції “Лови знижку”

 

1. Організатор рекламної акції, територія та період проведення акції

1.1.Організатор акції: Фізична особа - підприємець Доморослий Дмитро Олександрович, реєстраційний номер облікової картки платникаподатків 3041303296, юридична адреса: 84300, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Бикова 5-22.

1.2. Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованої території та території проведення операції Об’єднаних сил.

1.3. Період проведення Акції - з 30.10.2020 року по 26.11.2020 року включно (надалі - "Період проведення Акції").


2. Умови участі в Акції

2.1.  Учасниками Акції можуть особи, які на момент проведення Акції перебувають на території України, досягли 18 років та виконали умови Акції (надалі – «Учасники»).

2.2. Особи, дієздатність яких обмежено та недієздатні особи беруть участь в Акції відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора Акції та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

2.4. В Акції беруть участь споживачі, які придбали Акційну продукцію без мети її подальшого продажу.

2.5. Для того, щоб взяти участь в Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам п.п. 2.1.-2.4. цих Правил протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) повинна здійснити наступні дії:

2.5.1. На момент проведення Акції бути учасником програми лояльності мережі магазинів торговельної марки «Imperia Zolota» та інтернет-магазину https://imperiazolota.ua.

2.5.2. Придбати протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) Товар в будь-якому магазині торговельної марки «Imperia Zolota» або на сайті https://imperiazolota.ua. Під Товаром в цьому пункті розуміється ювелірний виріб із золота 585 проби з коштовними і напів коштовними каменями.

2.5.3. Для отримання знижки на товари зазначені в п.2.5.2. потрібно:

- при покупці в інтернет-магазині “Imperia Zolota” - учасник визначає знижку за допомогою брендової маски в Інстаграм і надсилає відео отриманої знижки приватним повідомленням сторінці “Imperia Zolota”.

- у роздрібному магазині бренду “Imperia Zolota” - учасник акції за допомогою барабану отримує скретч-карту з своїм акційним відсотком знижки.

2.5.4. Знижку можна використати на придбання товару одноразово протягом.

2.5.5. У випадку, якщо учасник акції обрав знижку за допомогою маски  Інстаграм, а бажає зробити покупку в роздрібному магазині, йому необхідно пред’явити скріншот екрану з розміром знижки консультанту.

2.5.6. Розмір знижки, яку можна отримати на період акції 5% , 7%, 10%, 15%, 20%, 25%.

2.5.7. На період дії акції знижка за дисконтною картою не діє. Знижка за поточною акцією не сумується з іншими.

 

3. Надання інформації та порядок використання персональних даних.

3.1. Акція має на меті формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на продукцію торговельної марки Imperia Zolota.

3.2. Беручи участь в Акції та реєструючись в програмі лояльності, кожен Учасник надає згоду на обробку і використання Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (надалі – «Персональні дані»).

3.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (в тому числі передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовується Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положенням Закону України «Про захист персональних даних»

3.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, прав суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

3.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).

3.6. Володарем бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

3.7. Учасник погоджується з тим, що зазначені ним при реєстрації контактні дані (включаючи, але не обмежуючись електронною поштою, номером телефону і т.д.) будуть автоматично включені в систему розсилки новин про Організатора, включаючи рекламну та іншу інформацію.

  

4.  Інші умови

4.1. Організатор Акції може вносити будь-які зміни та/або доповнення у ці Правила, в т.ч. змінювати Період проведення Акції.

4.2. У випадку виникнення ситуації, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

4.3. Взявши участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання подарунків Акції. При цьому така особа не має право на одержання будь-якої компенсації від Організатора Акції.

4.4. Якщо Учасник Акції, що має право на отримання відсотка знижки, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції (в т. ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати знижку, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

4.5. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші обставини, що не залежать від волі Організатора Акції.

4.6. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).

4.7. У разі розірвання договору купівлі-продажу Товару, Учасник Акції позбавляється права на отримання відсотка акційної знижки.

4.8. Акційні знижки обмежені періодом проведення Акції, максимальним відсотком до 25% на прикраси визначених категорій.

4.9. Питання, відгуки, пропозиції та зауваження щодо цих Умов прохання надіслати за наступною адресою електронної пошти іnfo@imperiazolota.ua


 

Imperia Zolota
Поделиться с друзьями или сохранить:
647

0 комментариев
Оставить комментарий
    
Популярные статьи
3 совета о том, что делать, если кольцо большое

Для каждой девушки любимое колечко – это и украшение, и фамильная драгоценность, и памятный подарок. ..

Как должно сидеть кольцо на пальце?

Носить ювелирные украшения любит практически каждая женщина. Среди всех издел..

(КОНКУРС ОКОНЧЕН) Конкурс "Слей" Подругу

Да, да, именно «слей...», но не беспокойся, мы не сделаем подруге ничего плохого. Наоборот — подарим красивы..

Как дарить кольцо на помолвку и как этого делать не нужно?

Каждая девушка хочет, чтобы предложение выйти замуж прозвучало в романтической о..

На какой руке носят обручальное кольцо – есть ли общее правило?

Казалось бы, ответ лежит на поверхности. Всем интересующимся, на какой руке н..