Обмен 14 дней

Бесплатная доставка от 2000 грн

Скидка при покупке онлайн

Гарантия на все изделия

Сертифицированные изделия

УМОВИ. АКЦІЯ - Срібне Кольє у Подарунок з 01.02.20 до 10.03.20

Даруємо* Срібне Кольє

з 01.02.2020 по 10.03.2020 час подарунків в Imperia Zolota.

Більше покупок - більше подарунків!

Щоб отримати Срібне КОЛЬЄ у Подарунок  потрібно:

1. Бути учасником програми лояльності або зареєструватися в нашому інтернет-магазині.

2. В період з 01.02.2020 по 10.03.2020 здійснити покупку будь-якої золотої прикраси з наявних в асортименті на сумму від 2999 грн.

3. Отримати своє замовлення у відділенні Нової пошти: Придбану прикрасу, Кольє у подарунок та дисконтну картку (якщо щойно зареєструвались).


 

Про детальні умови акції нижче:


Умови акції “Даруємо срібне Кольє”

 

1. Організатор рекламної акції, територія та період проведення акції

1.1. Організатор акції: Фізична особа-підприємець Доморослий Дмитро Олександрович, реєстраційний номер облікової картки платника податків 3041303296,  юридична адреса: 84300, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Бикова 5-22.

1.2. Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованої території та території проведення  операції Об’єднаних сил.

1.3. Період проведення Акції - з 01 лютого 2020 року по 10 березня 2020 року включно (надалі - "Період проведення Акції").

 

2. Умови участі в Акції

2.1.  Учасниками Акції можуть особи, які на момент проведення Акції перебувають на території України, досягли 18 років  та виконали умови Акції (надалі – «Учасники»).

2.2. Особи, дієздатність яких обмежено та недієздатні особи беруть участь в Акції відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора Акції та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

2.4.  В Акції беруть участь споживачі, які придбали Акційну продукцію без мети її подальшого продажу.

2.5. Для того, щоб взяти участь в Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам п.п. 2.1.-2.4. цих Правил протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) повинна здійснити наступні дії:

2.5.1. На момент проведення Акції бути учасником програми лояльності мережі магазинів торговельної марки «Imperia Zolota».

2.5.2. Придбати протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) Товар в будь-якому магазині торговельної марки «Imperia Zolota» або на сайті https://imperiazolota.ua. Під Товаром в цьому пункті розуміється будь-який ювелірний виріб із золота 585 проби, вартістю від 2999 грн. і більше з наявних в асортименті магазину.

2.5.3. Для реєстрації у програмі лояльності мережі магазинів торговельної марки “Imperia Zolota” учаснику необхідно заповнити анкету учасника програми в одному з магазинів мережі або на сайті imperiazolota.ua і отримати у продавця-консультанта дисконтну карту.

2.5.4. Учасники, які виконали умови Акції отримують у подарунок кольє артикул ПК553с, зі срібла 925 проби (загальною масою до 1,15 грам) (надалі за текстом – «Подарунок»). Під отриманням Подарунку слід розуміти можливість придбати Подарунок за 1,00 грн. (одна гривня, 00 копійок).

2.5.5. Учасник має право отримати кількість  Подарунків відповідно до  кількості придбаних товарів у чеку. 

 

3. Надання інформації та порядок використання персональних даних.

3.1. Акція має на меті формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на продукцію торговельної марки Imperia Zolota.

3.2. Беручи участь в Акції та реєструючись в програмі лояльності, кожен Учасник надає згоду на обробку і використання Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (надалі – «Персональні дані»).   

3.3. Беручи участь в Акції,  кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (в тому числі передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовується Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положенням Закону України «Про захист персональних даних».

3.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, прав суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та  осіб, яким передаються його персональні дані.  

3.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).

3.6. Власником бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

3.7. Учасник погоджується з тим, що зазначені ним при реєстрації контактні дані (включаючи, але не обмежуючись електронною поштою, номером телефону і т.д.) будуть автоматично включені в систему розсилки новин про Організатора, включаючи рекламну та іншу інформацію.

  

4. Інші умови.

4.1. Організатор Акції може вносити будь-які зміни та/або доповнення у ці Правила, в т.ч. змінювати Період проведення Акції

4.2. У випадку виникнення ситуації, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора  Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

4.3. Взявши участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання подарунків Акції. При цьому така особа не має право  на одержання  будь-якої компенсації від Організатора Акції.  

4.4. Заміна Подарунка Акції будь-яким іншим благом не допускається.

4.5. Якщо Учасник Акції, що має право на отримання відповідного Подарунка, з

будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції (в т. ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати Подарунок, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

4.6.  Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші обставини, що не залежать від волі Організатора Акції.

4.7. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).

4.8. У разі розірвання договору купівлі-продажу Товару, Учасник Акції позбавляється права на отримання Подарунка 4.9. Кількість Подарунків обмежена.

4.10. Питання, відгуки, пропозиції та зауваження щодо цих Умов прохання надіслати за наступною адресою електронної пошти іnfo@imperiazolota.ua