Обмен 14 дней

Бесплатная доставка от 2000 грн

Скидка при покупке онлайн

Гарантия на все изделия

Сертифицированные изделия

Новогодние праздники с Imperia Zolota

Imperia Zolota 16.12.2021

(0) 0

Праздничные новогодние акции вместе с Imperia Zolota!

с 18.12.2021 до 07.01.2021(включительно)

У вас есть беспроигрышный шанс получить подарок к заказу или приятную скидку.

ВО ПЕРВЫХ, В ПЕРИОД АКЦИИ:

  • заказывая золотые украшения,
  • вращайте праздничное колесо на сайте, у вас есть один шанс на получение скидки (или вытягивайте свой счастливый стикер в магазинах Imperia Zolota),
  • и выигрывайте скидку или подарок к Новогоднему заказу!

Жмите чтобы испытать удачу.


В качестве подарка к заказу золотых украшений, вы вращая колесо, рандомно получаете в интернет магазине следующую скидку (подарок):

3%, 5%, 7%, 10%,15% или Украшение в Подарок(для получения украшения, напишите промокод в поле комментария при заказе) - акция действительна только при заказе золотых изделий, на любую сумму.(промокоды полученные на сайте, действуют только здесь, в магазинах по городам, у вас будет возможность выбрать скидку на месте).ВО ВТОРЫХ, В ПЕРИОД АКЦИИ:

На эксклюзивные украшения из коллекции Windrose при заказе, вы можете получить по промокоду [ WIND20 ] дополнительно фантастические –20%.

Ищите акционные украшения из этой коллекции на сайте и в сети магазинов.


Вам точно нужно спешить!

Время идет быстро.... Новый год близко... Учитывайте время на доставку подарков... Заказывайте заранее

Все вопросы можете задавать по телефонам указанным на сайте 050 472 95 82


Дарите новогодние подарки себе и близким вместе с Imperia Zolota!

 

Условия акции “Новгоднии подарки IZ 2022” ⤵️

Умови новорічної акції 2022

 

1. Організатор рекламної акції, територія та період проведення акції

 

1.1. Організатор акції: Фізична особа - підприємець Бурба Вітас Іозасович, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2089622232, юридична адреса: 84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна, будинок 17, квартира 66.

1.2. Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованої території та території проведення  операції Об’єднаних сил.

1.3. Період проведення Акції - з 18.12.2021 року по 07.01.2021 року включно (надалі - "Період проведення Акції").

 

2. Умови участі в Акції

 

2.1 Учасниками Акції можуть особи, які на момент проведення Акції перебувають на території України, досягли 18 років  та виконали умови Акції (надалі – «Учасники»).

2.2. Особи, дієздатність яких обмежено та недієздатні особи беруть участь в Акції відповідно до чинного законодавства України.

2.3. В Акції беруть участь споживачі, які придбали Акційну продукцію без мети її подальшого продажу.

2.4. Для того, щоб отримати знижку, кожна особа, яка відповідає вимогам п.п. 2.1.-2.3. цих Правил протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) повинна здійснити наступні дії:

2.4.1. Придбати протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) Товар в будь-якому магазині торговельної марки «Imperia Zolota» або на сайті https://imperiazolota.ua. Під Товаром в цьому пункті розуміється ювелірні вироби із золота 585 проби.

2.4.2. Розмір максимальної знижки, яку можна отримати на період акції 15%

2.4.3. Розмір максимальної знижки на визначені позиції прикрас з колекції Windrose становить 50% від ціни, зазначеної чорним кольором на товарному ярлику.

2.4.4. Знижка за поточною акцією не сумується з іншими та між собою.

             

 3. Надання інформації та порядок використання персональних даних

 

3.1. Акція має на меті формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на продукцію торговельної марки Imperia Zolota.

3.2. Беручи участь в Акції та реєструючись в програмі лояльності, кожен Учасник надає згоду на обробку і використання Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (надалі – «Персональні дані»).

3.3. Беручи участь в Акції,  кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (в тому числі передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовується Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положенням Закону України «Про захист персональних даних».

3.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, прав суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та  осіб, яким передаються його персональні дані.  

3.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).

3.6. Володарем бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

3.7. Учасник погоджується з тим, що зазначені ним при реєстрації контактні дані (включаючи, але не обмежуючись електронною поштою, номером телефону і т.д.) будуть автоматично включені в систему розсилки новин про Організатора, включаючи рекламну та іншу інформацію.

 

4. Інші умови

 

4.1. Організатор Акції може вносити будь-які зміни та/або доповнення у ці Правила, в т.ч. змінювати Період проведення Акції

4.2. У випадку виникнення ситуації, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора  Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

4.3. Взявши участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання подарунків Акції. При цьому така особа не має право на одержання  будь-якої компенсації від Організатора Акції.  

4.4. Якщо Учасник Акції, що має право на отримання відсотка знижки, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції (в т. ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати знижку, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

4.6.  Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші обставини, що не залежать від волі Організатора Акції.

4.7. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).

4.8. У разі розірвання договору купівлі-продажу Товару, Учасник Акції позбавляється права на отримання відсотка акційної знижки .

4.9. Акційні знижки обмежені періодом проведення Акції, максимальним відсотком до 15% на золоті прикраси.

4.10. Акційні знижки обмежені періодом проведення Акції, максимальним відсотком до 50% від ціни, зазначеної чорним кольором на товарному ярлику, на визначені позиції колекції Windrose

4.11. Питання, відгуки, пропозиції та зауваження щодо цих Умов прохання надіслати за наступною адресою електронної пошти іnfo@imperiazolota.ua


Imperia Zolota
Поделиться с друзьями или сохранить:
414

0 комментариев
Оставить комментарий
    
Популярные статьи
3 совета о том, что делать, если кольцо большое

Для каждой девушки любимое колечко – это и украшение, и фамильная драгоценность, и памятный подарок. ..

Как должно сидеть кольцо на пальце?

Носить ювелирные украшения любит практически каждая женщина. Среди всех издел..

Как дарить кольцо на помолвку и как этого делать не нужно?

Каждая девушка хочет, чтобы предложение выйти замуж прозвучало в романтической о..

На какой руке носят обручальное кольцо – есть ли общее правило?

Казалось бы, ответ лежит на поверхности. Всем интересующимся, на какой руке н..

(КОНКУРС ОКОНЧЕН) Конкурс "Слей" Подругу

Да, да, именно «слей...», но не беспокойся, мы не сделаем подруге ничего плохого. Наоборот — подарим красивы..