Обмен 14 дней

Бесплатная доставка от 2000 грн

Скидка при покупке онлайн

Гарантия на все изделия

Сертифицированные изделия

Участвуйте в нашей акции "Дарим подарки"

Imperia Zolota 25.02.2021

(0) 0

Дарим подарки

Весна! Ожидания! Красота! И, конечно, украшения!

Больше заказов, больше подарков.

Дарим весенние подарки каждому, кто в период проведения акции оформит заказ в интернет-магазине любоuj золотого украшения или совершит покупку золотого украшения весом от 3 граммов в одном из розничных магазинов сети.

Акция действует с 25.02.21 по 8.03.21 включительно в интернет-магазине и во всей сети магазинов торговой марки Imperia Zolota.

Посетите, подарок ждет вас!

Подробности акции и официальные условия ищите ниже, а также спрашивайте у консультантов магазинов Imperia Zolota.

Спешите!

Количество подарков ограничено.

Все вопросы можете задавать по телефонам указанным на сайте 050 472 95 82


Подарки уже ждут вас!

 

Подробные условия акции “Дарим подарки”⤵️


Офіційні умови проведення акції “Даруємо подарунки” від ТМ “Imperia Zolota”

 

1. Організатор рекламної акції, територія та період проведення акції

1.1. Організатор акції: Фізична особа - підприємець Бурба Вітас Іозасович, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2089622232, юридична адреса: 84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна 17, кв. 66.

1.2. Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованої території та території проведення операції Об’єднаних сил.

1.3. Період проведення Акції - з 25.02.2021 року по 08.03.2021 року включно (надалі - "Період проведення Акції").


2. Умови участі в Акції

2.1.  Учасниками Акції можуть особи, які на момент проведення Акції перебувають на території України, досягли 18 років та виконали умови Акції (надалі – «Учасники»).

2.2. Особи, дієздатність яких обмежено та недієздатні особи беруть участь в Акції відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь працівники Організатора Акції та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

2.4. В Акції беруть участь споживачі, які придбали Акційну продукцію без мети її подальшого продажу.

2.5. Для того, щоб взяти участь в Акції, кожна особа, яка відповідає вимогам п.п. 2.1.-2.4. цих Правил протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) повинна здійснити наступні дії:

2.5.1. На момент проведення Акції бути учасником програми лояльності мережі магазинів торговельної марки «Imperia Zolota» та інтернет-магазину https://imperiazolota.ua.

2.5.2. В період проведення Акції (п. 1.3. Правил) при купівлі будь-якої прикраси із  золота 585 проби(для інтрнет магазину), та  золотої прикраси 585 проби вагою від 3 грамів(для фізичних магазинів), покупцю надається право обрати додатковий подарунок*

* під подарунком мається на увазі можливість обрати випадковим чином ювелірну прикрасу зі срібла 925 проби(з переліку тих, які будуть запропоновані).

2.5.3.  Акція діє в мережі магазинів торговельної марки «Imperia Zolota» та в інтернет-магазині https://imperiazolota.ua.

2.5.4.  В інтернет-магазині акція діє на будь-яку прикрасу із золота без обмежень, тобто один чек - один додатковий подарунок. 

2.5.5. Кількість подарунків, які можливо отримати залежить від кількості чеків, які відповідають п. 2.5.2.

2.5.6. На період дії  акції знижка за дисконтною картою не діє, за умови придбання прикрас, які відповідають п.2.5.2.

2.5.7. Прикраси з вагою менше 3 грамів участь в акції не беруть, тому на них діє знижка за дисконтною картою.

2.5.8. Покупцю, який виконав умови акції, надається право обрати між отриманням подарунку або знижкою за дисконтною картою.

2.5.8. Дана акція сумується з усіма іншими акціями, які тривають в цей період.

 

3. Надання інформації та порядок використання персональних даних.

3.1. Акція має на меті формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на продукцію торговельної марки Imperia Zolota.

3.2. Беручи участь в Акції та реєструючись в програмі лояльності, кожен Учасник надає згоду на обробку і використання Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (надалі – «Персональні дані»).

3.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (в тому числі передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовується Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положенням Закону України «Про захист персональних даних»

3.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, прав суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

3.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).

3.6. Володарем бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

3.7. Учасник погоджується з тим, що зазначені ним при реєстрації контактні дані (включаючи, але не обмежуючись електронною поштою, номером телефону і т.д.) будуть автоматично включені в систему розсилки новин про Організатора, включаючи рекламну та іншу інформацію.


4.  Інші умови

4.1. Організатор Акції може вносити будь-які зміни та/або доповнення у ці Правила, в т.ч. змінювати Період проведення Акції.

4.2. У випадку виникнення ситуації, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

4.3. Взявши участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання подарунків Акції. При цьому така особа не має право на одержання будь-якої компенсації від Організатора Акції.

4.4. Якщо Учасник Акції, що має право на отримання відсотка знижки, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції (в т. ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) не має можливості отримати знижку, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

4.5. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші обставини, що не залежать від волі Організатора Акції.

4.6. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).

4.7. У разі розірвання договору купівлі-продажу Товару, Учасник Акції позбавляється права на отримання відсотка акційної знижки.

4.8.  Акція обмежена періодом проведення Акції, визначених категорій у п. 2.5.2.

4.9. Питання, відгуки, пропозиції та зауваження щодо цих Умов прохання надіслати за наступною адресою електронної пошти іnfo@imperiazolota.ua

Imperia Zolota
Поделиться с друзьями или сохранить:
99

0 комментариев
Оставить комментарий
    
Популярные статьи
3 совета о том, что делать, если кольцо большое

Для каждой девушки любимое колечко – это и украшение, и фамильная драгоценность, и памятный подарок. ..

Как должно сидеть кольцо на пальце?

Носить ювелирные украшения любит практически каждая женщина. Среди всех издел..

Как дарить кольцо на помолвку и как этого делать не нужно?

Каждая девушка хочет, чтобы предложение выйти замуж прозвучало в романтической о..

(КОНКУРС ОКОНЧЕН) Конкурс "Слей" Подругу

Да, да, именно «слей...», но не беспокойся, мы не сделаем подруге ничего плохого. Наоборот — подарим красивы..

На какой руке носят обручальное кольцо – есть ли общее правило?

Казалось бы, ответ лежит на поверхности. Всем интересующимся, на какой руке н..