Обмен 14 дней

Бесплатная доставка от 2000 грн

Скидка при покупке онлайн

Гарантия на все изделия

Сертифицированные изделия

Покупайте обручальные кольца, выиграйте путешествие в свое "CRAZY Літо"

Imperia Zolota 14.06.2021

(0) 0

"CRAZY Літо" Получите Путешествие за обручальные кольца.

Выиграйте свадебное путешествие в свой медовый месяц

Покупайте обручальные кольца, регистрируйтесь и выигрывайте путешествие

Акция действует с 15.06.2021 по 15.09.2021 покупайте в любом магазине сети Imperia Zolota, на сайте imperiazolota.ua, или в магазинах партнеров золотые обручальные кольца.

Это ваша возможность хорошо провести медовый месяц

Правила простые:

  1.  Покупаете два наших обручальных кольца от ювелирного брнеда Imperia Zolota, в период проведения акции.
  2.  Регистрируете ФИО, телефон, коды бирок колечек, город, ОБЗАТЕЛЬНО для невесты и жениха. На сайте / странице проведения розыгрыша.
  3.  Получаете сообщение в смс, что вы стали участниками розыгрыша.
  4.  После регистрации, сразу получаете дополнительно промокод на скидку для покупки золотых украшений.
  5.  На протяжении всего периода акции, мы разыгрываем украшения, сертификаты между теми, кто зарегистрировался в акции.
  6.  Главный приз - путешествие на двоих, разыграем 18.09.21 в городе Киев, всех участников оповестим о врермени розыгрыша.

Консультанты магазинов Imperia Zolota, смогут помочь, если возникают вопросы


Стартуем!

Спешите. чтобы успеть принять участие в дополнительных розыгрышах украшений.

Все вопросы можете задавать по телефонам указанным на сайте 050 472 95 82


Акция уже стартовала!

 

Официальные условия акции “CRAZY літо”⤵️


Офіційні умови проведення акції “CRAZY літо” від ТМ “Imperia Zolota”

 

1. Організатор рекламної акції, територія та період проведення акції

1.1. Організатор акції: Фізична особа - підприємець Бурба Вітас Іозасович, реєстраційний номер облікової картки платника податків 2089622232, юридична адреса: 84331, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Ювілейна 17, кв. 66.

1.2. Партнери Акції. Адреси магазинів Партнерів зазначаються в Додатку №1 до цих Правил.

1.3. Акція проводиться на всій території України, за виключенням тимчасово окупованої території та території проведення операції Об’єднаних сил.

1.4. Період проведення Акції - з 15.06.2021 року по 15.09.2021 року включно (надалі - "Період проведення Акції").


2. Умови участі в Акції

У цих Правилах, якщо інше не зазначено в окремих положеннях цих Правил, застосовуються наступні терміни, які мають наступне значення:

2.1.  «Веб-сайт», «сайт» – веб-сайт Організатора: imperiazolota.ua

2.2. «Акція» (далі за текстом – Акція) – маркетинговий захід під назвою «CRAZY Літо» Організатором та Виконавцем якого є фізична особа-підприємець Бурба Вітас Іозасович, що проводиться згідно умов цих Правил і передбачає акційний розіграш сертифікату на подорож  серед Учасників, які виконали умови Акції.

2.3. «Правила Акції» або «Правила» - цей документ, умови якого викладені нижче.

Інформування про Правила та умови Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил на Веб-сайті організатора акції  та в магазинах Партнерах.

2.4. «Учасник Акції», «Учасники Акції» - фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилось 18 років та які повністю погоджуються та виконали умови цих Правил.

2.5. «Приз» - можливість придбати 1 (один) подарунковий сертифікат за 1,00 грн.  (одна гривня 00 коп.)   на суму 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень для придбання путівки на подорож. Переможець самостійно визначає деталі подорожі (кількість осіб, що бере участь, напрямок, тощо) у межах пропозиції постачальника послуг. Приз є неподільним, у разі обрання Переможцем туристичних послуг/путівки на подорож на суму меншу за номіналом  Призу  решта Переможцеві не виплачується. У разі обрання Переможцем туристичних послуг/путівки на подорож на суму, що перевищує номінал сертифіката, Переможець має право доплатити різницю між вартістю послуг/путівки та номіналом у порядку, визначеному постачальником послуг.

2.6. «Партнер Акції», «Партнери Акції» - фізичні особи-підприємці, що приєднались до Акції та реалізують її умови, реалізовують ювелірні вироби, виготовлені під ТМ «Imperia Zolota».


3. Місце проведення розіграшу

3.1. Акція проводиться на території України в магазинах ТМ «Imperia Zolota» та магазинах Партнерів на підконтрольній українській владі, за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 р. No 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької області та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про не відкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України, підписаного 13 квітня 2014 року).

3.2. Місце проведення розіграшу призу – м. Київ, пр. Степана Бандери 36, ТРЦ Blockbuster mall, 1й поверх, магазин Imperia Zolota.

3.3. Розіграш призу відбудеться 18.09.2021 року  в місці проведення розіграшу, вказаному в п. 3.2. цих Правил.

3.4. Час та/або дата, визначені для підведення підсумків та визначення переможців, можуть бути змінені Організатором.

3.5. У разі настання обставин, зазначених у п. 3.4 даних Правил Організатор повинен додатково проінформувати Учасників Акції про зміну часу та/або дати підведення підсумків та визначення переможців розіграшу із зазначенням нового, визначеного часу та/або дати.


4. Умови участі в Акції

4.1.  Учасниками Акції можуть особи, які на момент проведення Акції перебувають на території України, досягли 18 років та виконали умови Акції (надалі – «Учасники»).

4.2. Особи, дієздатність яких обмежено та недієздатні особи беруть участь в Акції відповідно до чинного законодавства України.

4.3. В Акції беруть участь споживачі, які придбали ювелірні вироби з категорії «Обручки».

4.4. Для того, щоб прийняти участь в акції, кожна особа, яка відповідає вимогам п.п. 4.1.-4.3. цих Правил протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) повинна здійснити наступні дії:

4.4.1. Придбати протягом Періоду проведення Акції (п. 1.3. Правил) 2 (два) ювелірних виробу із золота з категорії «Обручки» в будь-якому магазині торговельної марки «Imperia Zolota», магазині Партнера або на сайті https://imperiazolota.ua. 

4.4.2. Зареєструвати штрих-код з товарного ярлика Imperia Zolota (число у лівій нижній частині бірки)%

4.4.3. Реєстрація однієї пари обручок дорівнює 2 (двом) шансам для участі в Акції.

4.4.4. Більше реєстрації пар обручок – більше шансів виграти Приз.


5. Порядок визначення переможців акції та розіграш призу.

5.1. Переможці будуть визначені Виконавцем розіграшу серед Учасників Акції, які виконали всі умови згідно Правил Акції, шляхом жеребкування в термін дії проведення Акції, під час прямої трансляції на Instagram сторінці Imperia Zolota за участі представників комісії з підведення підсумків розіграшу. 

5.2. Результати визначення Переможців Акції, які отримали право на отримання Призу оформляються протоколом, який підписується комісії з підведення підсумків розіграшу. Результати розіграшу будуть розміщені на  веб-сайті Організатора, інстаграм та фейсбук сторінках.

5.3. Переможці Акції будуть проінформовані про право отримання Призу за допомогою SMS або телефонного дзвінка, зазначених ними у формі при реєстрації.

5.4. Для отримання Призу Учасник Акції надає представнику Організатора підтверджуючі документи (паспорт громадянина України та індивідуальний податковий номер) та: 

- чеки на придбання обручок

- товарні ярлики (бірки) з обручок.

5.5. Під отриманням Призу мається на увазі отримання фізичного сертифікату на послуги туристичного агентства.

5.6. Оподаткування Призів в Акції здійснюється відповідно до чинного законодавства

України.

6. Надання інформації та порядок використання персональних даних.

6.1. Акція має на меті формування у споживачів інтересу та споживчого попиту на продукцію торговельної марки Imperia Zolota.

6.2. Беручи участь в Акції та реєструючись в програмі лояльності, кожен Учасник надає згоду на обробку і використання Організатором Акції наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, номер мобільного телефону, адресу електронної скриньки, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (надалі – «Персональні дані»).

6.3. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безоплатне використання (в тому числі передачі третім особам) наданої ним інформації, в тому числі Персональних даних, Організатором Акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України. Використання наданої Учасником інформації жодним чином не відшкодовується Організатором рекламної Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди Учасником Акції розглядається згідно з положенням Закону України «Про захист персональних даних».

6.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, прав суб’єкта персональних даних, передбачені Законом України «Про захист персональних даних», мету збору персональних даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

6.5. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними).

6.6. Володарем бази персональних даних Учасників Акції є Організатор.

6.7. Учасник погоджується з тим, що зазначені ним при реєстрації контактні дані (включаючи, але не обмежуючись електронною поштою, номером телефону і т.д.) будуть автоматично включені в систему розсилки новин про Організатора, включаючи рекламну та іншу інформацію.

6.8. Взявши участь в Акції, Учасники дають свою згоду на те, щоб їхні персональні дані, фото- і відеоматеріали з їхньою участю в публічних заходах, які проводяться Організатором та іншими уповноваженими ним особами в рекламних цілях, в тому числі в друкованих, аудіо – та відеоматеріалах, без виплати будь-якої винагороди. Авторські права на такі матеріали належать Організатору.


7.  Інші умови

7.1. Організатор Акції може вносити будь-які зміни та/або доповнення у ці Правила, в т.ч. змінювати Період проведення Акції, повідомляти про зміну умов акції шляхом публікацій на сайті та у соціальних мережах Imperia Zolota.

7.2. У випадку виникнення ситуації, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

7.3. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил в «Куточку споживача»  або іншому місці в магазинах ТМ «Імперія золота» або магазинах Партнерів та на Сайті Організатора Акції.

7.4. Взявши участь в Акції, Учасник Акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання подарунків Акції. При цьому така особа не має право на одержання будь-якої компенсації від Організатора Акції.

7.5. Якщо Учасник Акції надав недостовірну інформацію, або інформація надана у формі, що не може бути прочитана Організатором Акції, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції (в т. ч. якщо контактний телефон, ПІБ, або інша інформація про Учасника Акції була змінена, або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інше) Учасник не бере участь в Акції та такий Учасник не має права на отримання жодних інших додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

7.6. Заміна Призу грошовим еквівалентом та/або заміна на будь-який інший вид матеріальної компенсації не допускається.

7.7. Організатор Акції  та Партнери Акції не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, запровадження карантину, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, запровадження обмеження господарської діяльності,  інші обставини, що не залежать від волі Організатора Акції.

7.8. Організатор акції не несе відповідальність за будь-які дії чи бездіяльність Партнерів Акції.

7.9. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адреси).

7.10.  У разі розірвання договору купівлі-продажу Товару, Учасник Акції позбавляється права на участь в Акції.

7.11. Акційні знижки обмежені періодом проведення Акції, максимальним відсотком до 15% на прикраси визначених категорій.

7.12. Питання, відгуки, пропозиції та зауваження щодо цих Правил  приймаються за адресою електронної пошти:  іnfo@imperiazolota.ua

7.13. У разі відмови переможця Акції від договору купівлі продажу обручок після закінчення терміну проведення Акції, організатор залишає за собою право не вручати приз даному переможцю та вибрати альтернативного переможця.

7.14. Дана Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері ігрового бізнесу, конкурсом або іншою, заснованою на ризику грою, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу. Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників за їх участь а Акції.


ДОДАТОК

Київ, Океан:

Київ м. Либідська,  вул. Антоновича, 176, "Ювелірний квартал" в ТЦ "Оcean Plaza", 1 пов. з 10.00 до 22.00, без вихідних..

Київ, Лавіна:

м. Академгородок,  вул. Берковецька, 6, "Ювелірний квартал" в ТРЦ "Lavina Mall", 1пов. з 10.00 до 22.00, без вихідних.

Київ, Городок:

м. Почайна,  пр. С. Бандери, 23, "Ювелірний квартал" в ТРЦ "GORODOK Gallery", 1пов. з 10.00 до 22.00, без вихідних.

Львів:

Львів вул. Шпитальна, 9, «Ювелірний дом» пн-сб з 10.00 до 19.00 нд з 11.00 до 17.00.

Кривий Ріг:

Кривий Ріг   пр.Металургів, 36, 1й пов., будівля магазину “Фокстрот” з  9.00 до 19.00, без вихідних.

Краматорськ:

Краматорськ   вул. Маяковського, 1м(Амстор) з 10.00 до 20.00, без вихідних.

Ужгород:

Ужгород   вул. Корзо, 12 пн-пт з 10.00 до 20.00 сб з 10.00 до 18.00 нд з 10.00 до 16.00.

Вінниця:

Вінниця   ТРЦ «Sky Park», вул. М.Оводова, 51, 1 пов. пн-пт з 10.00 до 21.00 без вихідних.


Imperia Zolota
Поделиться с друзьями или сохранить:
1425

0 комментариев
Оставить комментарий
    
Популярные статьи
3 совета о том, что делать, если кольцо большое

Для каждой девушки любимое колечко – это и украшение, и фамильная драгоценность, и памятный подарок. ..

Как должно сидеть кольцо на пальце?

Носить ювелирные украшения любит практически каждая женщина. Среди всех издел..

Как дарить кольцо на помолвку и как этого делать не нужно?

Каждая девушка хочет, чтобы предложение выйти замуж прозвучало в романтической о..

На какой руке носят обручальное кольцо – есть ли общее правило?

Казалось бы, ответ лежит на поверхности. Всем интересующимся, на какой руке н..

(КОНКУРС ОКОНЧЕН) Конкурс "Слей" Подругу

Да, да, именно «слей...», но не беспокойся, мы не сделаем подруге ничего плохого. Наоборот — подарим красивы..